Resultat Göteborgs Inomhus

Arrangör: IK Vikingen
Datum: 5-6 feb 2011
Plats: Friidrottens Hus
Ort: Göteborg
Tävlingsledare: Sigyn Ekwall

Listan skapad: 2011-02-06 17:07:36


MS 60 m Försök5/2  13:20

Heat 1
       
1Darko Sarovic1990IK Ymer6,96q
2Emil Zail1987Spårvägens FK6,99q
3Mike Kalisz1989Sparta Atletik og Motion7,01q
4Tobias Karlsson1991Trollhättans FIK7,19q
5Niklas Johansson1992Stenungsunds FI7,25
6Pierre Kazeroony1990IF Kville7,26
7John Svensson1986IF Kville7,32
8Lucas Andersson1993Ullevi FK7,34

Heat 2
       
1Tavlon Dautaj1990IF Göta6,97q
2Niklas Pålsson1994Mölndals AIK7,24q
3Erik Johansson1976Alingsås IF7,56
4Anton Larsson1994Ullevi FK7,59
5Kevin Fankl1995Ullevi FK7,63
6Anders Andersson1976IK Orient7,65
7Jonatan Malka1988IF Kville7,74
8Fredrik Kjellberg1994Mölndals AIK7,82

Heat 3
       
1Nasser Sebabi1982IF Kville7,07q
2Simon Johansson1990Ullevi FK7,23q
3Johan Forsberg1992IFK Lidingö7,31
4Mahyar Noghani1992Ullevi FK7,33
5Markus Sparrman1989IK Ymer7,35
6Hans Lämås1988Mölndals AIK7,41
7Andreas Andersson1984Sävedalens AIK7,41
8Erik Gedda1995Mölndals AIK7,70

Heat 4
       
1Per-Joan Lorentson1974IK Orient7,29
2Niklas Ragneberg1991Trollhättans FIK7,44
3Martin Holm1989IF Göta7,47
4Fredrik Nyhlén1992Mölndals AIK7,55
5Eric Persson1963IF Kville7,85
6Boris Eriksson1943Högsbo AIK9,37
 Erik Ekelund1991Lidköpings IS 

MS 60 m Försök - Sammanställning
       
1Darko Sarovic1990IK Ymer6,96q
2Tavlon Dautaj1990IF Göta6,97q
3Emil Zail1987Spårvägens FK6,99q
4Mike Kalisz1989Sparta Atletik og Motion7,01q
5Nasser Sebabi1982IF Kville7,07q
6Tobias Karlsson1991Trollhättans FIK7,19q
7Simon Johansson1990Ullevi FK7,23q
8Niklas Pålsson1994Mölndals AIK7,24q
9Niklas Johansson1992Stenungsunds FI7,25
10Pierre Kazeroony1990IF Kville7,26
11Per-Joan Lorentson1974IK Orient7,29
12Johan Forsberg1992IFK Lidingö7,31
13John Svensson1986IF Kville7,32
14Mahyar Noghani1992Ullevi FK7,33
15Lucas Andersson1993Ullevi FK7,34
16Markus Sparrman1989IK Ymer7,35
17Hans Lämås1988Mölndals AIK7,41
18Andreas Andersson1984Sävedalens AIK7,41
19Niklas Ragneberg1991Trollhättans FIK7,44
20Martin Holm1989IF Göta7,47
21Fredrik Nyhlén1992Mölndals AIK7,55
22Erik Johansson1976Alingsås IF7,56
23Anton Larsson1994Ullevi FK7,59
24Kevin Fankl1995Ullevi FK7,63
25Anders Andersson1976IK Orient7,65
26Erik Gedda1995Mölndals AIK7,70
27Jonatan Malka1988IF Kville7,74
28Fredrik Kjellberg1994Mölndals AIK7,82
29Eric Persson1963IF Kville7,85
30Boris Eriksson1943Högsbo AIK9,37
 Erik Ekelund1991Lidköpings IS 

MS 60 m Final5/2  16:30
       
1Emil Zail1987Spårvägens FK6,97
2Tavlon Dautaj1990IF Göta7,01
3Darko Sarovic1990IK Ymer7,02
4Mike Kalisz1989Sparta Atletik og Motion7,05
5Nasser Sebabi1982IF Kville7,10
6Simon Johansson1990Ullevi FK7,21
7Tobias Karlsson1991Trollhättans FIK7,32
 Niklas Pålsson1994Mölndals AIK

MS 200 m Final5/2  16:50

Heat 1
       
1Emil Zail1987Spårvägens FK22,47
2Tomas Olsson1989Kils AIK23,04
3Christoffer Darafour1993Helsingör Atletik23,68
 Gustav Magnusson1995IK Orient 

Heat 2
       
1Niklas Pålsson1994Mölndals AIK23,16
2Erik Johansson1976Alingsås IF23,79
3Hampus Andersson1992Ullevi FK24,16
4Jonatan Malka1988IF Kville24,89

Heat 3
       
1Max Kraan1993Ullevi FK24,42
2Oscar Wahlqvist1993Örgryte IS24,50
3Philip Ingvason1995Ullevi FK25,72
 Niklas Johansson1992Stenungsunds FI 

Heat 4
       
1Alexander Lesser1993Ullevi FK22,98
2Niklas Ragneberg1991Trollhättans FIK23,49
3Pierre Kazeroony1990IF Kville23,76
4Viktor Broo1992Ullevi FK24,09

Heat 5
       
1Dennis Forsman1995Ullevi FK23,52
2Eric Persson1963IF Kville25,84
3Fredrik Kjellberg1994Mölndals AIK25,97
 Simon Gyllensten1992Örgryte IS 

Heat 6
       
1Andreas Petersson1992Örgryte IS23,39
2Peter Wigren1980Ullevi FK24,00
3Tony Elvegaard1993Fredrikstad Idrettsforening24,41
4John Collin1994Ullevi FK24,85

Heat 7
       
1Daniel Norgren1990Örgryte IS22,94
2Josua Gustavsson1988Ullevi FK23,34
3Henrik Rosendal1993Mölndals AIK24,32
4John Svensson1986IF Kville24,62

Heat 8
       
1Mike Kalisz1989Sparta Atletik og Motion22,49
2Tobias Karlsson1991Trollhättans FIK24,14
3Anders Andersson1976IK Orient24,32
4Jan Arne Sagdahl1951Ullevi FK35,58

Heat 9
       
1Darko Sarovic1990IK Ymer22,94
2Mattias Abulu1991Ullevi FK23,11
3Marcus Eriksson1990Sävedalens AIK24,65

MS 200 m Final - Sammanställning
       
1Emil Zail1987Spårvägens FK22,47
2Mike Kalisz1989Sparta Atletik og Motion22,49
3Daniel Norgren1990Örgryte IS22,94
4Darko Sarovic1990IK Ymer22,94
5Alexander Lesser1993Ullevi FK22,98
6Tomas Olsson1989Kils AIK23,04
7Mattias Abulu1991Ullevi FK23,11
8Niklas Pålsson1994Mölndals AIK23,16
9Josua Gustavsson1988Ullevi FK23,34
10Andreas Petersson1992Örgryte IS23,39
11Niklas Ragneberg1991Trollhättans FIK23,49
12Dennis Forsman1995Ullevi FK23,52
13Christoffer Darafour1993Helsingör Atletik23,68
14Pierre Kazeroony1990IF Kville23,76
15Erik Johansson1976Alingsås IF23,79
16Peter Wigren1980Ullevi FK24,00
17Viktor Broo1992Ullevi FK24,09
18Tobias Karlsson1991Trollhättans FIK24,14
19Hampus Andersson1992Ullevi FK24,16
20Henrik Rosendal1993Mölndals AIK24,32
21Anders Andersson1976IK Orient24,32
22Tony Elvegaard1993Fredrikstad Idrettsforening24,41
23Max Kraan1993Ullevi FK24,42
24Oscar Wahlqvist1993Örgryte IS24,50
25John Svensson1986IF Kville24,62
26Marcus Eriksson1990Sävedalens AIK24,65
27John Collin1994Ullevi FK24,85
28Jonatan Malka1988IF Kville24,89
29Philip Ingvason1995Ullevi FK25,72
30Eric Persson1963IF Kville25,84
31Fredrik Kjellberg1994Mölndals AIK25,97
32Jan Arne Sagdahl1951Ullevi FK35,58
 Niklas Johansson1992Stenungsunds FI 
 Simon Gyllensten1992Örgryte IS 
 Gustav Magnusson1995IK Orient 

MS 800 m Final5/2  16:20

Heat 1
       
1Eoin EverardIrland1,51,62
2Niall TuohyIrland1,52,82
3Karl Borgö1980Hälle IF1,54,34
4Rickard Gunnarsson1991Hässelby SK1,54,92

Heat 2
       
1Albert Mollén1985IK Norrköping FI1,59,24
2Hampus Börjesson1994Ullevi FK2,03,43
3Björn Hellgren1962IF Kville2,14,11

MS 800 m Final - Sammanställning
       
1Eoin EverardIrland1,51,62
2Niall TuohyIrland1,52,82
3Karl Borgö1980Hälle IF1,54,34
4Rickard Gunnarsson1991Hässelby SK1,54,92
5Albert Mollén1985IK Norrköping FI1,59,24
6Hampus Börjesson1994Ullevi FK2,03,43
7Björn Hellgren1962IF Kville2,14,11

MS 3 000 m Final5/2  15:20
       
1Rory ChesserIrland8,13,27
2Patrik Andersson1986Hälle IF8,39,99
3Göran Sander1967Solvikingarna8,53,50
4Robert Limo1982IK Ymer9,21,56
5Mattias Jonson1980Solvikingarna9,22,09
6Ole-Petter Fjeld1995Tönsberg FIK, Norge9,28,94
7Magnus Magnusson1968Navåsens FK9,51,49
8Patrik Hagberg1970Navåsens FK11,06,69

MS Stav Final5/2  12:45
       
1Simon Gyllensten1992Örgryte IS500500/2 490/1
1Mikkel Nielsen1988Sparta Atletik og Motion500500/2 490/3
3Anders Andreasson1994Örgryte IS480
4Erik Thorstensson1989Spårvägens FK470470/1
5Martin Stensvig1988Sparta Atletik og Motion470470/1 460/2
6Gauti Asbjörnsson1985Örgryte IS450
7Magnus Jomyr1995Örgryte IS430430/1
8Hampus Corneliusson1994Lerum FI430430/2
9Viktor Fröberg1990IF Kville430430/3
10David Kappelin1995Örgryte IS390
 Deniz Mahshid1980Örgryte ISdns
 Johan Ehlinger1993Örgryte ISdns
 Deiniz Mashid1980Örgryte ISdns
 Patric Rodås1995Ullevi FK 
 Viktor Moen1993Örgryte IS 

MS Längd Final5/2  13:45
       
1Hans Lämås1988Mölndals AIK6,85
2Viktor Broo1992Ullevi FK6,73
3Erik Olsson1989Örgryte IS6,48
4Karl Teiffel1994Mölndals AIK6,29
5Gustav Magnusson1995IK Orient6,22
6Andreas H. Christiansen1993Fredrikstad Idrettsforening6,08
7Fredrik Nyhlén1992Mölndals AIK6,03
8Linus Ahnbo1993Mölndals AIK5,00
9Boris Eriksson1943Högsbo AIK4,04
 Vuc Djekic1987Malmö AIDNS
 Osasumwen Efosa1992Ullevi FKDNS
 Adam Johansson1991IFK GöteborgDNS
 Henning Elofsson1991Örgryte ISDNS

MS Tresteg Final5/2  15:50
       
1Daniel Lennartsson1988Örgryte IS15,34
2Peder P NielsenÅrhus 190015,31
3Erik Olsson1989Örgryte IS13,55
 Anton Andersson1981Örgryte ISI.G.R.
 Johan Damgren1986IK HakarpspojkarnaDNS

MS Kula Final5/2  13:45
       
1Philip Åman1977IF Kville15,60
2Jonas Meyer1990Strömstad IF15,47
3Martin Gren1989Ullevi FK14,79
4Martin Jönsson1990Ullevi FK12,90
6Jontathan Gren1988Örgryte IS8,39
 Jan Arne Sagdahl1951Ullevi FK12,45U.T.

MS Vikt Final5/2  16:10
       
1Lennie Helander1975IK Ymer1535
2Johan Björnstad1990Ullevi FK1473
3Kristoffer Fagerlund1993IK Ymer1457
4Thomas Edvinsson1977Alingsås IF1456
5Martin Jönsson1990Ullevi FK1267

P 19 60 m Försök5/2  12:55

Heat 1
       
1Shahbaz Safdar1992IF Kville7,34q
2Christoffer Darafour1993Helsingör Atletik7,43q
3Andreas Norström1992Ullevi FK7,47q
4Sadeeh Mbye1992Ullevi FK7,64
5André Wesley Enger1994Fredrikstad Idrettsforening7,69
6Philip Ingvason1995Ullevi FK7,84
7Niclas Bergqvist1993IK Hakarpspojkarna7,93

Heat 2
       
1Lucas Andersson1993Ullevi FK7,25q
2Tony Elvegaard1993Fredrikstad Idrettsforening7,39q
3Simon Pankalla1993IK Hakarpspojkarna7,50
4Henrik Rosendal1993Mölndals AIK7,53
5Oscar Wahlqvist1993Örgryte IS7,64
6John Collin1994Ullevi FK7,73
7Jesper Stark1993IK Hakarpspojkarna8,12

Heat 3
       
1Martin Astner1993Ullevi FK7,34q
2Andreas H. Christiansen1993Fredrikstad Idrettsforening7,37q
3Eric Larsson1993IK Hakarpspojkarna7,43q
4Henrik Wikström1993Trollhättans FIK7,51
5Daniel Flisak1993Ullevi FK7,64
6Linus Ahnbo1993Mölndals AIK7,74
7Max Oscarsson1994Tanums IF8,04

P 19 60 m Försök - Sammanställning
       
1Lucas Andersson1993Ullevi FK7,25q
2Martin Astner1993Ullevi FK7,34q
3Shahbaz Safdar1992IF Kville7,34q
4Andreas H. Christiansen1993Fredrikstad Idrettsforening7,37q
5Tony Elvegaard1993Fredrikstad Idrettsforening7,39q
6Eric Larsson1993IK Hakarpspojkarna7,43q
7Christoffer Darafour1993Helsingör Atletik7,43q
8Andreas Norström1992Ullevi FK7,47q
9Simon Pankalla1993IK Hakarpspojkarna7,50
10Henrik Wikström1993Trollhättans FIK7,51
11Henrik Rosendal1993Mölndals AIK7,53
12Oscar Wahlqvist1993Örgryte IS7,64
13Daniel Flisak1993Ullevi FK7,64
14Sadeeh Mbye1992Ullevi FK7,64
15André Wesley Enger1994Fredrikstad Idrettsforening7,69
16John Collin1994Ullevi FK7,73
17Linus Ahnbo1993Mölndals AIK7,74
18Philip Ingvason1995Ullevi FK7,84
19Niclas Bergqvist1993IK Hakarpspojkarna7,93
20Max Oscarsson1994Tanums IF8,04
21Jesper Stark1993IK Hakarpspojkarna8,12

P 19 60 m Final5/2  15:55
       
1Shahbaz Safdar1992IF Kville7,29
2Lucas Andersson1993Ullevi FK7,35
3Tony Elvegaard1993Fredrikstad Idrettsforening7,39
4Martin Astner1993Ullevi FK7,39
5Andreas H. Christiansen1993Fredrikstad Idrettsforening7,41
6Christoffer Darafour1993Helsingör Atletik7,50
7Eric Larsson1993IK Hakarpspojkarna7,51
8Andreas Norström1992Ullevi FK7,57

P 19 400 m Final5/2  17:20

Heat 1
       
1Emil Strom1993Sparta Atletik og Motion52,17
2Björn Mattsson1992IF Kville52,35DM 2:a
3Jesper Stark1993IK Hakarpspojkarna58,64

Heat 2
       
1John Eliasson1989Sävedalens AIK52,19DM 1:a
2Simon Pankalla1993IK Hakarpspojkarna52,54

P 19 400 m Final - Sammanställning
       
1Emil Strom1993Sparta Atletik og Motion52,17
2John Eliasson1989Sävedalens AIK52,19DM 1:a
3Björn Mattsson1992IF Kville52,35DM 2:a
4Simon Pankalla1993IK Hakarpspojkarna52,54
5Jesper Stark1993IK Hakarpspojkarna58,64

P 19 Tresteg Final5/2  15:50
       
1Samuel Grip1994IK Orient12,75
2Jakob Flisak1995Ullevi FK12,68
3André Wesley Enger1994Fredrikstad Idrettsforening12,52
4Martin Selin1995Ullevi FK12,22
5Oskar Persson1993Ullevi FK11,96
6Patrick Malmquist1995IFK Helsingborg11,25
 Daniel Flisak1993Ullevi FKDNS

P 19 Kula Final5/2  13:45
       
1Otto Jonsson1993Dals Södra FFI10,43

P 17 400 m Final6/2  14:20
       
1Robin Skärström1994Tanums IF53,49
2Jens Petrusson1994Ullevi FK54,10
3John Collin1994Ullevi FK55,14

P 17 1 500 m Final6/2  12:40
       
1Oliver Lämber1994Hälle IF4,19,13
2Jonathan Weichbrodt1994Mölndals AIK4,26,40
3Joel Zackrisson1994Ullevi FK4,31,70

P 17 60 mh Final5/2  11:40
       
1Samuel Grip1994IK Orient9,17
 Martin Astner1993Ullevi FK9,05utom tävlan
 Gustav Magnusson1995IK OrientP16

P 17 Höjd Final5/2  12:40
       
 Ahmet Gundogdu1994Ullevi FKDNS
 Thorvald Brudvik1994Fredrikstad IdrettsforeningDNS
 Carl Håkansson UTOM TÄVL1992IF GötaDNS
 Erik Liberg UTOM TÄVL1993Ullevi FK200U.T.
 Oskar Persson1993Ullevi FK182U.T.
 Jesper Borg1993Lerum FI182U.T.

P 17 Längd Final6/2  14:15
       
1Samuel Grip1994IK Orient612
2André Wesley Enger1994Fredrikstad Idrettsforening602
3Jeancy Maduka1994IF Kville526
 Oskar Persson1993Ullevi FK
 Jakob Flisak1995Ullevi FK
 Thorvald Brudvik1994Fredrikstad Idrettsforening
 Gustav Sedelius1994IFK Göteborg
 Moa Karlin Josefsson1994Ullevi FK

P 17 Längd Final  1 2 3 4 5 6
Oskar Persson
Jakob Flisak
André Wesley Enger 594 583 581 601 602 601
Thorvald Brudvik
Gustav Sedelius
Jeancy Maduka X 526 502 512 503 506
Moa Karlin Josefsson
Samuel Grip 594 X X 612 X 584

P 17 Kula Final6/2  10:35
       
1Tim Söderqvist1995Dals Södra FFI14.51
2Gustav Liberg1995Ullevi FK13.04
3Albin Vastersson1994Varbergs GIF12.62
4Marcus Saarela1994Trollhättans FIK11.01
5Maximilian Persson1995Ullevi FK8.88
 Erik Liberg UTOM TÄVL1993Ullevi FK11.87U.T.
 Ahmet Gundogdu1994Ullevi FKDNS

P 17 Vikt Final6/2  14:50
       
1André Nyman1995Svenljunga IK1369
2Tim Söderqvist1995Dals Södra FFI1355
3Jakob Flisak1995Ullevi FK1206

P 17 Vikt Final  1 2 3 4 5 6
Tim Söderqvist X X 1290 X 1355 X
Jakob Flisak 1206 X X X X 1184
André Nyman 1276 1179 1215 1247 X 1369

P 16 400 m Final6/2  14:15

Heat 1
       
1Patrick Malmquist1995IFK Helsingborg55,39
2Adrian Eriksson1995Mölndals AIK58,49
 Alexander Lundskog1996IF Rigor 
 Kevin Hermansson1995Trollhättans FIK 

Heat 2
       
1Joakim Rosenqvist1995Sävedalens AIK53,94
2Alexander Nordström1995Kongahälla AIK59,77
3Philip Ingvason1995Ullevi FK1,02,13
4Tim Danielsson1995IF Kville1,06,35

P 16 400 m Final - Sammanställning
       
1Joakim Rosenqvist1995Sävedalens AIK53,94
2Patrick Malmquist1995IFK Helsingborg55,39
3Adrian Eriksson1995Mölndals AIK58,49
4Alexander Nordström1995Kongahälla AIK59,77
5Philip Ingvason1995Ullevi FK1,02,13
6Tim Danielsson1995IF Kville1,06,35
 Alexander Lundskog1996IF Rigor 
 Kevin Hermansson1995Trollhättans FIK 

P 16 1 500 m Final6/2  12:40
       
1Alexander Nilsson1995Mölndals AIK4,07,79
2Kevin Hermansson1995Trollhättans FIK4,25,01
3Jakob Ranglin GrisslerMajornas IK4,25,35
4David Kastö1995Stenungsunds FI4,28,40
5Anton Olausson1995IK Ymer4,39,82

P 16 60 mh Final5/2  11:20
       
1Gustav Magnusson1995IK Orient8,42
2Kevin Fankl1995Ullevi FK8,95
3Andreas Carlsson1995IK Ymer9,56
4Philip Ingvason1995Ullevi FK9,66

P 16 Höjd Final5/2  12:40
       
1Erik BryngelssonIK Orient190
2Andreas Carlsson1995IK Ymer185
3Gustav Liberg1995Ullevi FK182
 Kevin Fankl1995Ullevi FKDNS
 Andreas Johansson1995Ullevi FKDNS

P 16 Längd Final6/2  12:00
       
1André Andersson1995Brattås CK620
2Kevin Fankl1995Ullevi FK612
3Erik BryngelssonIK Orient573
4Daniel Börjesson1995Trollhättans FIK565
5Martin Selin1995Ullevi FK544
6Erik Gedda1995Mölndals AIK510
 Philip Ngwe1995Mölndals AIKDNS
 Patric Rodås1995Ullevi FKDNS

P 15 60 m Försök6/2  11:50

Heat 1
       
1Markus Holmström1996IF Hagen FIK7,54q
2Felix So1996IFK Göteborg7,57q
3Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI7,91q
4Emil von Barth1996Ullevi FK7,95q
5Melker Karlsson1996Ullevi FK8,04q

Heat 2
       
1Noah Elliott1996Ullevi FK7,86q
2Herman Olvik1996Ullevi FK8,01q
3Stefan Larsson1996Tanums IF8,18q
4Albin Oldberg1996Sävedalens AIK8,20
5Eirik Garshol1996Fredrikstad Idrettsforening8,26
6John Amundsson1996Ullevi FK8,51

P 15 60 m Försök - Sammanställning
       
1Markus Holmström1996IF Hagen FIK7,54q
2Felix So1996IFK Göteborg7,57q
3Noah Elliott1996Ullevi FK7,86q
4Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI7,91q
5Emil von Barth1996Ullevi FK7,95q
6Herman Olvik1996Ullevi FK8,01q
7Melker Karlsson1996Ullevi FK8,04q
8Stefan Larsson1996Tanums IF8,18q
9Albin Oldberg1996Sävedalens AIK8,20
10Eirik Garshol1996Fredrikstad Idrettsforening8,26
11John Amundsson1996Ullevi FK8,51

P 15 60 m Final6/2  12:20
       
1Markus Holmström1996IF Hagen FIK7,48
2Felix So1996IFK Göteborg7,60
3Noah Elliott1996Ullevi FK7,88
4Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI7,93
5Emil von Barth1996Ullevi FK8,00
6Herman Olvik1996Ullevi FK8,06
7Stefan Larsson1996Tanums IF8,19
8Melker Karlsson1996Ullevi FK8,20

P 15 200 m FInal6/2  15:05

Heat 1
       
1Hugo Forsberg1996Ullevi FK23,59
2Victor Fingal1996Ullevi FK24,29
3Noah Elliott1996Ullevi FK24,89
4Markus Holmström1996IF Hagen FIK25,72

Heat 2
       
1Melker Karlsson1996Ullevi FK25,66
2Richard Pettersson1996Alingsås IF25,69
3Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI26,41
4Stefan Larsson1996Tanums IF27,22

Heat 3
       
1Felix So1996IFK Göteborg24,92
2Emil von Barth1996Ullevi FK25,79
3Per Johansson1996Sävedalens AIK26,44

P 15 200 m FInal - Sammanställning
       
1Hugo Forsberg1996Ullevi FK23,59
2Victor Fingal1996Ullevi FK24,29
3Noah Elliott1996Ullevi FK24,89
4Felix So1996IFK Göteborg24,92
5Melker Karlsson1996Ullevi FK25,66
6Richard Pettersson1996Alingsås IF25,69
7Markus Holmström1996IF Hagen FIK25,72
8Emil von Barth1996Ullevi FK25,79
9Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI26,41
10Per Johansson1996Sävedalens AIK26,44
11Stefan Larsson1996Tanums IF27,22

P 15 1 000 m Final6/2  13:40
       
1Alexander Quick1996IFK Lund2,49,05
2Karl Wallén1996Istrum SK2,49,08
3Daniel Bucht1996Sävedalens AIK2,50,35
4Johan Lindgren1996Mölndals AIK2,53,30
5Fredrik Johansson1996Tanums IF3,10,57
 Andreas Magnusson1996Trollhättans FIK 

P 15 60 mh Final5/2  11:30
       
1Alexander Lundskog1996IF Rigor8,86
2Richard Pettersson1996Alingsås IF9,27
3Viktor Johansson1997Ullevi FK9,66

P 15 Höjd Final5/2  10:00
       
1Herman Olvik1996Ullevi FK173
2Daniel Gällblad1996Varbergs GIF152
3Teodor Back1996Sävedalens AIK152
4John Amundsson1996Ullevi FK148
 Edin Alisic1996Ullevi FKDNS

P 15 Stav Final6/2  13:15
       
1Jonatan Nordh1996Sävedalens AIK360
2Esa Hiltunen1996Ullevi FK330
3Carl Thunberg1996Örgryte IS310
4Jonatan Edsinger1996Lerum FI300
5Axel Eliasson1997Örgryte IS220
 Magnus Jomyr1995Örgryte IS435U.T.
 David Kappelin1995Örgryte IS390U.T.
 Patrik Rodås1995Ullevi FK380U.T.
 Madeleine Rodås1992Ullevi FK310U.T.
 Carl Ivarsson1996Ullevi FK 
 Andreas Söderlund1996Lerum FI

P 15 Längd Final6/2  12:20
       
1Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI565
2Noah Elliott1996Ullevi FK564
3Jonathan Persgården1996Kongahälla AIK526
4Per Johansson1996Sävedalens AIK522
5John Amundsson1996Ullevi FK478
6Boye Ayoade1996Ullevi FK469
 Simon Afzelius1996Mölndals AIKDNS
 Artur Engström1996IK YmerDNS
 Emil von Barth1996Ullevi FKDNS

P 15 Tresteg Final5/2  11:20
       
1Felix So1996IFK Göteborg12,08
2Viktor Johansson1997Ullevi FK11,46
3Per Johansson1996Sävedalens AIK11,02
4Daniel Bohlin1997Ullevi FK10,72
5Niklas Svanberg1997Stenungsunds FI10,24
6Kalle Branzell1997Alingsås IF10,22
7Daniel Gällblad1996Varbergs GIF9,24
8Pontus Quick1997IFK Lund9,16
9Samuel Mellqvist1997Ullevi FK8,96
 Jonathan Persgården1996Kongahälla AIKDNS
 Filip Forsell1996Kongahälla AIKDNS
 Boye Ayoade1996Ullevi FKDNS
 Kalle Branzell1997Alingsås IFDNS

P 15 Kula Final6/2  11:20
       
1Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI12.50
2Teodor Back1996Sävedalens AIK11.67
3Albin Oldberg1996Sävedalens AIK9.68

P 14 60 m Försök6/2  11:40

Heat 1
       
1Adrian Appelgren1997Mölndals AIK7,84q
2Gustav Larsson1997Mölndals AIK8,22q
3William Berglind-Mäkinen1997Ullevi FK8,65q
4Eric Andersson1997IF Kville8,82q
5Anton Wilzén1997Ullevi FK8,83
6Olof Hjort1997Majornas IK8,91

Heat 2
       
1Gustav Olsson1997Sävedalens AIK8,21q
2Simon Wallenlind1997Mölndals AIK8,50q
3Elias Martinsson1997Brattås CK8,54q
4Pontus Quick1997IFK Lund8,79q
5Daniel Bohlin1997Ullevi FK8,86
6Alexander Metze1997Mölndals AIK8,97

P 14 60 m Försök - Sammanställning
       
1Adrian Appelgren1997Mölndals AIK7,84q
2Gustav Olsson1997Sävedalens AIK8,21q
3Gustav Larsson1997Mölndals AIK8,22q
4Simon Wallenlind1997Mölndals AIK8,50q
5Elias Martinsson1997Brattås CK8,54q
6William Berglind-Mäkinen1997Ullevi FK8,65q
7Pontus Quick1997IFK Lund8,79q
8Eric Andersson1997IF Kville8,82q
9Anton Wilzén1997Ullevi FK8,83
10Daniel Bohlin1997Ullevi FK8,86
11Olof Hjort1997Majornas IK8,91
12Alexander Metze1997Mölndals AIK8,97

P 14 60 m Final6/2  12:20
       
1Adrian Appelgren1997Mölndals AIK7,85
2Gustav Olsson1997Sävedalens AIK8,18
3Gustav Larsson1997Mölndals AIK8,23
4William Berglind-Mäkinen1997Ullevi FK8,45
5Simon Wallenlind1997Mölndals AIK8,46
6Elias Martinsson1997Brattås CK8,59
7Pontus Quick1997IFK Lund8,74
8Eric Andersson1997IF Kville8,75

P 14 200 m Final6/2  14:50

Heat 1
       
1Adrian Appelgren1997Mölndals AIK26,35
2Kalle Branzell1997Alingsås IF27,21
3Isac Larsson1997Sävedalens AIK27,35

Heat 2
       
1Gustav Olsson1997Sävedalens AIK26,15
2Gustav Larsson1997Mölndals AIK27,60
3Daniel Bohlin1997Ullevi FK29,23

Heat 3
       
1Eric Andersson1997IF Kville28,97
2Anton Wilzén1997Ullevi FK29,78
3Emil Holmberg1997Lidköpings IS29,88

P 14 200 m Final - Sammanställning
       
1Gustav Olsson1997Sävedalens AIK26,15
2Adrian Appelgren1997Mölndals AIK26,35
3Kalle Branzell1997Alingsås IF27,21
4Isac Larsson1997Sävedalens AIK27,35
5Gustav Larsson1997Mölndals AIK27,60
6Eric Andersson1997IF Kville28,97
7Daniel Bohlin1997Ullevi FK29,23
8Anton Wilzén1997Ullevi FK29,78
9Emil Holmberg1997Lidköpings IS29,88

P 14 1 000 m Final6/2  13:40
       
1Andreas Kramer1997Sävedalens AIK2,54,59
2Simon Wallenlind1997Mölndals AIK2,59,62
3Isac Larsson1997Sävedalens AIK2,59,86
4Filip Wadman1997Mölndals AIK3,03,04

P 14 60 mh Final5/2  11:30
       
1Filip Augustsson1997Brattås CK10,24
2Alexander Metze1997Mölndals AIK10,94
3Gustav Larsson1997Mölndals AIK11,03
4Emil Holmberg1997Lidköpings IS11,28

P 14 Höjd Final5/2  10:00
       
1Niklas Svanberg1997Stenungsunds FI166
2Olof Hjort1997Majornas IK156
3Emil Holmberg1997Lidköpings IS143
3Markus Olausen1997Fredrikstad Idrettsforening143
5Alexander Waerme1997Kongahälla AIK138

P 14 Längd Final6/2  10:00
       
1Elias Martinsson1997Brattås CK5.02
2Andreas Kramer1997Sävedalens AIK4.86
3Isac Larsson1997Sävedalens AIK4.80
4Daniel Eriksson1997Mölndals AIK4.53
5Daniel Bohlin1997Ullevi FK4.38
6Pontus Quick1997IFK Lund4.16
7Samuel Mellqvist1997Ullevi FK4.08
8Alexander Metze1997Mölndals AIK4.03
 Gustav Larsson1997Mölndals AIKDNS
 Linus Baeckström1998Ullevi FKDNS
 Filip Augustsson1997Brattås CKDNS
 Andreas Fredlund1997Sävedalens AIKDNS
 Anton Wilzén1997Ullevi FKDNS

P 14 Kula Deltagare 
       
1Olof Hjort1997Majornas IK8.93
2William Berglind-Mäkinen1997Ullevi FK8.14
3Henrick Hermansson1997GK Steget6.49
 Emil Holmberg1997Lidköpings ISDNS

P 13 60 m Final6/2  11:30
       
1Filip Schwartz1998Mölndals AIK8,17
2Fredrik Illander1998Ullevi FK8,64
3Simon Larsson1998Stenungsunds FI8,69
4Filip Andrén1998Ullevi FK8,94
5Filip Wenander1998Örgryte IS9,13
6Victor Koch1998Örgryte IS9,62

P 13 200 m Final6/2  14:30

Heat 1
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK27,87
2Leo Magnusson1998Sävedalens AIK28,34
3Fredrik Illander1998Ullevi FK28,62

Heat 2
       
1Robin Jacobsson1998Ullevi FK29,37
2Isak Kristensen2000Ullevi FK29,83
3Markus Bredberg1998Mölndals AIK31,01

Heat 3
       
1Simon Larsson1998Stenungsunds FI29,07
2Mauro Karlsfred1998Ullevi FK29,92
3David Magni1998Mölndals AIK30,11

P 13 200 m Final - Sammanställning
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK27,87
2Leo Magnusson1998Sävedalens AIK28,34
3Fredrik Illander1998Ullevi FK28,62
4Simon Larsson1998Stenungsunds FI29,07
5Robin Jacobsson1998Ullevi FK29,37
6Isak Kristensen2000Ullevi FK29,83
7Mauro Karlsfred1998Ullevi FK29,92
8David Magni1998Mölndals AIK30,11
9Markus Bredberg1998Mölndals AIK31,01

P 13 800 m Final6/2  13:10
       
1Leo Magnusson1998Sävedalens AIK2,13,91
2Sebastian Nilsson1998Mölndals AIK2,33,39
3Anton Stubberud1998Mölndals AIK2,47,58

P 13 60 mh Final5/2  11:55
       
1David Magni1998Mölndals AIK11,66
2Jacob Olvik1998Ullevi FK11,91
3Edwin Almeida1999Ullevi FK12,44
4Markus Bredberg1998Mölndals AIK12,54
5Arvid Ryberg1998Örgryte IS12,67
6Filip Andrén1998Ullevi FK12,85
 Max Ek1998Mölndals AIK 

P 13 Höjd Final5/2  10:00
       
1Gustav Eriksson1998IF Kville143
2Arvid Ryberg1998Örgryte IS139
3Filip Wenander1998Örgryte IS139
4Markus Bredberg1998Mölndals AIK139
5Linus Baeckström1998Ullevi FK134
6Robin Jacobsson1998Ullevi FK134
7Jacob Olvik1998Ullevi FK129
8Mauro Karlsfred1998Ullevi FK129
9Max Ek1998Mölndals AIK123
 Samuel Wiik1998IF RigorDNS
 Rickard Heikkilä1998Mölndals AIKDNS
 Erik Axlid1998Ullevi FKDNS

P 13 Stav Final6/2  11:50
       
1Robin Jacobsson1998Ullevi FK240
2Mauro Karlsfred1998Ullevi FK210
3Jacob Olvik1998Ullevi FK200
3Fredrik Illander1998Ullevi FK200
 Gustaf Bålström1998Ullevi FKDNS
 Erik Axlid1998Ullevi FKDNS

P 13 Stav Final  160 170 180 190 200 210 220 230 235 240
Jacob Olvik - o o o xxo xxx
Mauro Karlsfred - o o o o xxo xxx
Fredrik Illander o o o o xxo xxx
Robin Jacobsson - o o o o o xo o xo xxo

P 13 Längd Final6/2  10:00
       
1Simon Larsson1998Stenungsunds FI4.61
2Filip Schwartz1998Mölndals AIK4.58
3Fredrik Illander1998Ullevi FK4.51
4Leo Magnusson1998Sävedalens AIK4.37
5Robin Jacobsson1998Ullevi FK4.34
6Markus Bredberg1998Mölndals AIK3.85
7Arvid Ryberg1998Örgryte IS3.78
8Victor Koch1998Örgryte IS3.69
 Samuel Wiik1998IF RigorDNS
 Wilhelm Olbin1998Mölndals AIKDNS
 Rickard Heikkilä1998Mölndals AIKDNS
 Albin Ekman1998Mölndals AIKDNS
 Gustaf Bålström1998Ullevi FKDNS
 Chai Udom1998Ullevi FKDNS
 Gustav Eriksson1998IF KvilleDNS

P 13 Tresteg Final5/2  12:20
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK10,56
2Fredrik Illander1998Ullevi FK9,53
3Filip Schwartz1998Mölndals AIK9,50
4Filip Wenander1998Örgryte IS9,18
5Gustav Eriksson1998IF Kville9,17
6Sebastian Nilsson1998Mölndals AIK8,64
7Arvid Ryberg1998Örgryte IS8,20
 Johan Schneider1998Ullevi FKDSN
 Samuel Wiik1998IF RigorDNS
 Rickard Heikkilä1998Mölndals AIKDNS
 Gustaf Bålström1998Ullevi FKDNS
 Erik Axlid1998Ullevi FKDNS
 Ishak Ali1999Ullevi FKDNS
 Jonas Rajaniemi1998Ullevi FKDNS

P 13 Kula Final6/2  14:00
       
1Linus Baeckström1998Ullevi FK977
2Simon Larsson1998Stenungsunds FI919
3Mauro Karlsfred1998Ullevi FK799
 Chai Udom1998Ullevi FK
 Jonas Rajaniemi1998Ullevi FK
 Kristian Hanon1998Ullevi FK

P 13 Kula Final  1 2 3 4 5 6
Mauro Karlsfred 770 X X 755 X 799
Linus Baeckström 810 700 X 866 848 977
Chai Udom
Jonas Rajaniemi
Kristian Hanon
Simon Larsson 818 797 869 872 919 907

P 12 60 m Försök5/2  10:20

Heat 1
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK8,689q
2Anton Bengtsson1999Ullevi FK8,892
3Magnus Pedersén1999IFK Göteborg9,005q
4Otto Hammarström1999Örgryte IS9,181q
5Oliver Larsson1999Mölndals AIK9,669
6Jesper Olin1999IF Kville9,755

Heat 2
       
1Anton Nilsson1999Örgryte IS9,406q
2Felix Skans1999Sävedalens AIK9,656
3Edwin Almeida1999Ullevi FK9,774
4Jesper Ramsberg1999Mölndals AIK9,835
5Niklas Johansson1999Sävedalens AIK10,568
6Jakob Berndtsson1999IF Kville10,704

Heat 3
       
1Linus Bertilsson1999IFK Göteborg9,080q
2Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK9,603q
3Samuel Persgården1999Kongahälla AIK9,755
4Adam Bengtsson1999Mölndals AIK10,316q
5Isac Andersson1999Örgryte IS10,374q

P 12 60 m Försök - Sammanställning
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK8,689q
2Anton Bengtsson1999Ullevi FK8,892
3Magnus Pedersén1999IFK Göteborg9,005q
4Linus Bertilsson1999IFK Göteborg9,080q
5Otto Hammarström1999Örgryte IS9,181q
6Anton Nilsson1999Örgryte IS9,406q
7Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK9,603q
8Felix Skans1999Sävedalens AIK9,656
9Oliver Larsson1999Mölndals AIK9,669
10Jesper Olin1999IF Kville9,755
11Samuel Persgården1999Kongahälla AIK9,755
12Edwin Almeida1999Ullevi FK9,774
13Jesper Ramsberg1999Mölndals AIK9,835
14Adam Bengtsson1999Mölndals AIK10,316q
15Isac Andersson1999Örgryte IS10,374q
16Niklas Johansson1999Sävedalens AIK10,568
17Jakob Berndtsson1999IF Kville10,704

P 12 60 m Final5/2  12:25
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK8,65
2Linus Bertilsson1999IFK Göteborg8,83
3Anton Bengtsson1999Ullevi FK8,96
4Magnus Pedersén1999IFK Göteborg9,05
5Otto Hammarström1999Örgryte IS9,37
6Felix Skans1999Sävedalens AIK9,54
7Anton Nilsson1999Örgryte IS9,55
8Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK9,63

P 12 600 m Final6/2  13:00
       
1Anton Bengtsson1999Ullevi FK1,48,79
2Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK1,50,49
3Herman Stadig Roswall1999Ullevi FK1,53,11
4Magnus Pedersén1999IFK Göteborg1,54,51
5Otto Hammarström1999Örgryte IS2,00,78
6Adam Bengtsson1999Mölndals AIK2,01,70
7Oliver Larsson1999Mölndals AIK2,06,89
8Markus Lundborg1999Majornas IK2,11,42
9Niklas Johansson1999Sävedalens AIK2,14,13
10Andreas Gillåker1999Mölndals AIK2,16,25
11Lucas Carlsson1999Mölndals AIK2,25,98

P 12 Höjd Final6/2  10:00
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK154
2Hugo Johannesson1999Ullevi FK136
3Markus Lundborg1999Majornas IK132
4Otto Hammarström1999Örgryte IS132
5Magnus Pedersén1999IFK Göteborg132
6Alvin Grunander1999Mölndals AIK127
7Magnus Högberg1999Mölndals AIK127
8Edwin Almeida1999Ullevi FK127
9Jesper Olin1999IF Kville122
10Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK122
11Adam Bengtsson1999Mölndals AIK117
12Felix Skans1999Sävedalens AIK117
 Lukas Ahlström1999Mölndals AIKDNS
 Linus Bertilsson1999IFK GöteborgDNS
 Samuel Sahlström1999IFK GöteborgDNS
 Jacob Gunnarsson1999Sävedalens AIKDNS

P 12 Längd Final6/2  10:55
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK482
2Magnus Pedersén1999IFK Göteborg451
3Gustav Liljeblad1999Varbergs GIF439
4Samuel Persgården1999Kongahälla AIK405
5Hugo Johannesson1999Ullevi FK405
6Erik Andersson1999Sävedalens AIK399
7Herman Stadig Roswall1999Ullevi FK387
8Edwin Almeida1999Ullevi FK384
9Anton Bengtsson1999Ullevi FK379
10Jesper Olin1999IF Kville375
11Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK373
12Alvin Grunander1999Mölndals AIK363350
13Andreas Gillåker1999Mölndals AIK363321
14Isac Andersson1999Örgryte IS350
15Adam Bengtsson1999Mölndals AIK379
16Felix Skans1999Sävedalens AIK346
17Niklas Johansson1999Sävedalens AIK306
 Simon Risberg1999Mölndals AIKDNS
 Linus Bertilsson1999IFK GöteborgDNS
 Samuel Sahlström1999IFK GöteborgDNS
 Jacob Gunnarsson1999Sävedalens AIKDNS

P 12 Längd Final  1 2 3 4 5 6
Samuel Persgården 401 405
Andreas Gillåker 363 321
Alvin Grunander 363 350
Adam Bengtsson 370 379
Hugo Johannesson 394 405
Felix Skans 346 327

P 12 Kula Final5/2  12:55
       
1August Hessler1999Majornas IK8,62
2Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK8,06
3Kevin Johansson1999Mölndals AIK8,01
4Linus Bertilsson1999IFK Göteborg6,97
5Magnus Pedersén1999IFK Göteborg6,83
6Magnus Högberg1999Mölndals AIK6,81
7Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK5,87
8Hampus Hallin1999Ullevi FK5,82
9Markus Lundborg1999Majornas IK5,62
10Felix Skans1999Sävedalens AIK5,24
11Isac Andersson1999Örgryte IS4,77
12Jakob Berndtsson1999IF Kville4,62
 Nils Andersson1999Mölndals AIKDNS
 Jacob Gunnarsson1999Sävedalens AIKDNS
 Erik Andersson1999Sävedalens AIKDNS

P 11 60 m Försök5/2  10:10

Heat 1
       
1Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK9,091q
2Olof Ryberg2000Örgryte IS9,520
3Samuel Karlén2000IK Orient9,812
4Jacob Ringberg2000IFK Göteborg9,945
5Albin Dangardt2000Sävedalens AIK10,447
6Daniel Jönsson2000IF Kville10,531

Heat 2
       
1Isak Kristensen2000Ullevi FK9,054q
2Carl Bengtström2000Örgryte IS9,205q
3David Selse2000Stenungsunds FI9,326q
4Albin Thunberg2000Sävedalens AIK10,365
5Jona Askelund2000Mölndals AIK10,700
6David Mårgård2000IF Kville10,746

Heat 3
       
1Viking Fritzne2000Stenungsunds FI9,414q
2Oscar Österberg2000Örgryte IS9,928
3Melker Snöwall2000Sävedalens AIK10,266q
4Joel Gyldén2000IF Kville11,135q
5Edvind Sand2000Mölndals AIK11,174q
6Filip Linnér2000IFK Göteborg11,282

P 11 60 m Försök - Sammanställning
       
1Isak Kristensen2000Ullevi FK9,054q
2Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK9,091q
3Carl Bengtström2000Örgryte IS9,205q
4David Selse2000Stenungsunds FI9,326q
5Viking Fritzne2000Stenungsunds FI9,414q
6Olof Ryberg2000Örgryte IS9,520
7Samuel Karlén2000IK Orient9,812
8Oscar Österberg2000Örgryte IS9,928
9Jacob Ringberg2000IFK Göteborg9,945
10Melker Snöwall2000Sävedalens AIK10,266q
11Albin Thunberg2000Sävedalens AIK10,365
12Albin Dangardt2000Sävedalens AIK10,447
13Daniel Jönsson2000IF Kville10,531
14Jona Askelund2000Mölndals AIK10,700
15David Mårgård2000IF Kville10,746
16Joel Gyldén2000IF Kville11,135q
17Edvind Sand2000Mölndals AIK11,174q
18Filip Linnér2000IFK Göteborg11,282

P 11 60 m Final5/2  12:25
       
1Isak Kristensen2000Ullevi FK8,88
2Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK8,97
3Viking Fritzne2000Stenungsunds FI9,26
4Olof Ryberg2000Örgryte IS9,32
5David Selse2000Stenungsunds FI9,34
6Samuel Karlén2000IK Orient9,74
7Oscar Österberg2000Örgryte IS9,77
 Carl Bengtström2000Örgryte ISDNS

P 11 600 m Final6/2  12:55

Heat 1
       
1Carl Bengtström2000Örgryte IS1,54,47
2Albin Thunberg2000Sävedalens AIK2,03,86
3Albin Dangardt2000Sävedalens AIK2,04,49
4Jacob Ringberg2000IFK Göteborg2,05,87
5Daniel Jönsson2000IF Kville2,15,33
 William Falk2000Kongahälla AIKDNF

Heat 2
       
1William Rydin2000Lerum FI1,53,23
2Oscar Österberg2000Örgryte IS2,01,51
3Elias Taserud2000Sävedalens AIK2,02,72
4Gustaf Lewert2000Sävedalens AIK2,21,48
5David Mårgård2000IF Kville2,31,36

P 11 600 m Final - Sammanställning
       
1William Rydin2000Lerum FI1,53,23
2Carl Bengtström2000Örgryte IS1,54,47
3Oscar Österberg2000Örgryte IS2,01,51
4Elias Taserud2000Sävedalens AIK2,02,72
5Albin Thunberg2000Sävedalens AIK2,03,86
6Albin Dangardt2000Sävedalens AIK2,04,49
7Jacob Ringberg2000IFK Göteborg2,05,87
8Daniel Jönsson2000IF Kville2,15,33
9Gustaf Lewert2000Sävedalens AIK2,21,48
10David Mårgård2000IF Kville2,31,36
 William Falk2000Kongahälla AIKDNF

P 11 Höjd Final6/2  11:10
       
1Olof Ryberg2000Örgryte IS134
2Melker Snöwall2000Sävedalens AIK122
3Jona Askelund2000Mölndals AIK112
4David Mårgård2000IF Kville106
4Joel Gyldén2000IF Kville106
6Gustaf Lewert2000Sävedalens AIK106
7Edvind Sand2000Mölndals AIK106
8Albin Dangardt2000Sävedalens AIK106
9Adam Frison2000Mölndals AIK100
9William Falk2000Kongahälla AIK100
11Samuel Nyqvist2000IF Kville94
 Todd Hector2000IFK GöteborgDNS

P 11 Höjd Final  100 106 112 117 122 127 130 134 137 94
Jona Askelund o o xxo xxx
Edvind Sand o xxo xxx
Adam Frison o xxx - - - - - - - o
William Falk o xxx - - - - - - - o
Albin Dangardt xo xxo xxx - - - - - - o
Melker Snöwall o o o xxo o xxx
Gustaf Lewert o xo xxx
David Mårgård o o xxx - - - - - - o
Joel Gyldén o o xxx - - - - - - o
Samuel Nyqvist xxx - - - - - - - - o
Olof Ryberg - - o o o o o o xxx

P 11 Längd Final6/2  11:40
       
1Olof Ryberg2000Örgryte IS409395
2Oscar Österberg2000Örgryte IS409394
3Carl Bengtström2000Örgryte IS407
4Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK401
5Elias Taserud2000Sävedalens AIK377
6Isak Kristensen2000Ullevi FK367
7Jacob Ringberg2000IFK Göteborg359
8Melker Snöwall2000Sävedalens AIK354
9Samuel Nyqvist2000IF Kville335
10Jona Askelund2000Mölndals AIK328
11Adam Frison2000Mölndals AIK325
12Albin Dangardt2000Sävedalens AIK322
13Gustaf Lewert2000Sävedalens AIK318
14Edvind Sand2000Mölndals AIK300
15David Mårgård2000IF Kville288
16Joel Gyldén2000IF Kville279
 Albin Thunberg2000Sävedalens AIKDNS
 Todd Hector2000IFK GöteborgDNS

P 11 Längd Final  1 2 3 4 5 6
Olof Ryberg 395 409 395 394
Oscar Österberg 390 409 366 394

P 11 Kula Final5/2  12:10
       
1Olof Ryberg2000Örgryte IS8,67
2Melker Snöwall2000Sävedalens AIK7,16
3Filip Linnér2000IFK Göteborg6,84
4Jona Askelund2000Mölndals AIK6,82
5Adam Frison2000Mölndals AIK6,81
6Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK6,51
7Edvind Sand2000Mölndals AIK6,47
8Oscar Österberg2000Örgryte IS6,41
9Joel Gyldén2000IF Kville6,17
10David Mårgård2000IF Kville5,87
11Albin Thunberg2000Sävedalens AIK5,56
 Albin Dangardt2000Sävedalens AIKDNS
 Todd Hector2000IFK GöteborgDNS

P 10 60 m Försök5/2  10:00

Heat 1
       
1Elias Lindahl2001Lerum FI10,192q
2Petter Rönning2001IF Kville10,196q
3Pontus Sefastsson2001IF Kville10,609q
4Nils Jensen2001Sävedalens AIK10,676
5Milan Buzadzic2001IFK Göteborg11,215
6Harald Hammarström2001Örgryte IS11,221
7Hampus Helamb2001IFK Göteborg11,798
 Julius Koch2001Örgryte IS 

Heat 2
       
1Philip Ryding2001IF Kville9,333q
2Hugo Hilmersson2001IF Rigor9,978q
3Ture Olsson2001Majornas IK10,061q
4Anton Välkki2001IFK Göteborg10,104q
5Olof MorsingSävedalens AIK10,213q
6Andreas Hjelm2001Örgryte IS10,692
7Felix Niklasson2001IFK Göteborg12,045

P 10 60 m Försök - Sammanställning
       
1Philip Ryding2001IF Kville9,333q
2Hugo Hilmersson2001IF Rigor9,978q
3Ture Olsson2001Majornas IK10,061q
4Anton Välkki2001IFK Göteborg10,104q
5Elias Lindahl2001Lerum FI10,192q
6Petter Rönning2001IF Kville10,196q
7Olof MorsingSävedalens AIK10,213q
8Pontus Sefastsson2001IF Kville10,609q
9Nils Jensen2001Sävedalens AIK10,676
10Andreas Hjelm2001Örgryte IS10,692
11Milan Buzadzic2001IFK Göteborg11,215
12Harald Hammarström2001Örgryte IS11,221
13Hampus Helamb2001IFK Göteborg11,798
14Felix Niklasson2001IFK Göteborg12,045
 Julius Koch2001Örgryte IS 

P 10 60 m Final5/2  12:25
       
1Philip Ryding2001IF Kville9,41
2Ture Olsson2001Majornas IK9,96
3Hugo Hilmersson2001IF Rigor9,98
4Petter Rönning2001IF Kville9,99
5Anton Välkki2001IFK Göteborg10,16
6Olof MorsingSävedalens AIK10,23
7Elias Lindahl2001Lerum FI10,34
8Pontus Sefastsson2001IF Kville10,62

P 10 600 m Final6/2  12:50
       
1Josef Wallenlind2001Mölndals AIK1,59,70
2Erik Högberg2001IF Rigor2,00,59
3Sebastian Hansson2001Majornas IK2,00,98
4Hugo Hilmersson2001IF Rigor2,00,99
5Elias Brink2001IF Kville2,01,20
6Philip Ryding2001IF Kville2,08,48
7Jacob Rahm2002Sävedalens AIK2,16,58
8Greg Hayes2001IFK Göteborg2,16,90
9Petter Rönning2001IF Kville2,18,26
10Markus Linder2001Kongahälla AIK2,18,55

P 10 Höjd Final6/2  10:00
       
1Jonathan Mattson2001IK Orient130
2Elias Lindahl2001Lerum FI113
3Philip Ryding2001IF Kville113
4Sebastian Hansson2001Majornas IK113
5Petter Rönning2001IF Kville108
6Ture Olsson2001Majornas IK108
7Andreas Hjelm2001Örgryte IS108
8Anton Välkki2001IFK Göteborg103
9Jacob Rahm2002Sävedalens AIK103
10Greg Hayes2001IFK Göteborg98
10Daniel Kölner2001IF Kville98
12Nils Jensen2001Sävedalens AIK98
 Hampus Helamb2001IFK GöteborgIGR
 Felix Niklasson2001IFK GöteborgIGR
 Erik Högberg2001IF RigorDNS
 Milan Buzadzic2001IFK GöteborgDNS
 Felix Uggla2001IFK GöteborgDNS
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIKDNS

P 10 Längd Final6/2  10:55
       
1Jonathan Mattson2001IK Orient384
2Philip Ryding2001IF Kville380
3Hugo Hilmersson2001IF Rigor364
4Erik Högberg2001IF Rigor364
5Elias Brink2001IF Kville349
6Anton Välkki2001IFK Göteborg332
7Jacob Rahm2002Sävedalens AIK325
8Petter Rönning2001IF Kville324
9Sebastian Hansson2001Majornas IK324
10Markus Linder2001Kongahälla AIK316
11Greg Hayes2001IFK Göteborg313
12Nils Jensen2001Sävedalens AIK282
13Daniel Kölner2001IF Kville275
14Hampus Helamb2001IFK Göteborg265
15Felix Niklasson2001IFK Göteborg252
16Einar Oldberg2001Sävedalens AIK233
 Timothy Rudner2002Majornas IKDNS
 Milan Buzadzic2001IFK GöteborgDNS
 Felix Uggla2001IFK GöteborgDNS
 Jusuf Ali2001Ullevi FKDNS
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIKDNS
 Max Vulin2001IF KvilleDNS
 Julius Koch2001Örgryte ISDNS

P 10 Längd Final  1 2 3 4 5 6
Erik Högberg 364 356
Petter Rönning 324 317
Hugo Hilmersson 364 361
Sebastian Hansson 324 313

P 10 Kula Final5/2  11:40
       
1Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK7,28
2Anton Välkki2001IFK Göteborg7,07
3Olof MorsingSävedalens AIK6,46
4Elias Lindahl2001Lerum FI6,00
5Einar Oldberg2001Sävedalens AIK5,91
6Daniel Kölner2001IF Kville5,79
7Milan Buzadzic2001IFK Göteborg5,64
8Petter Rönning2001IF Kville5,61
9Harald Hammarström2001Örgryte IS5,54
10Philip Ryding2001IF Kville5,42
11Hampus Helamb2001IFK Göteborg5,33
12Pontus Sefastsson2001IF Kville4,73
13Felix Niklasson2001IFK Göteborg4,29
 Timothy Rudner2002Majornas IKDNS
 Felix Uggla2001IFK GöteborgDNS

KS 60 m Deltagare5/2  13:05

Heat 1
       
1Therese Bohlen-Kinn1987Ullevi FK7,74q
2Anna Olsson1988Sparta Atletik og Motion7,78q
3Anette PerssonIF Kville8,20
4Josefine Dahlqvist1988IF Kville8,26
5Sofie Ström1987IF Kville8,32
6Johanna Aalto1989IF Kville8,37

Heat 2
       
1Melissa Stenzon1991Göteborgs Kvinnliga IK7,85q
2Olivia Danell1993IK Hakarpspojkarna8,02q
3Diana Nilsson1991Varbergs GIF8,11q
4Karin Grann1995Alingsås IF8,18
5Ronja Olsson1995Ullevi FK8,32
6Mia Stenvall1990Ullevi FK8,37
7Felicia Palmqvist1991Mölndals AIK8,45

Heat 3
       
1Linda Berntsson1987Mölndals AIK7,84q
2Linnea Rodås1990Ullevi FK8,11q
3Elsa Skagersten1994Varbergs GIF8,17q
4Stina Jönsson1994IK Hakarpspojkarna8,30
5Saga Kullenbäck1991IFK Göteborg8,54
 Medeleine Lenhagen1989Kongahälla AIKDNS

KS 60 m Deltagare - Sammanställning
       
1Therese Bohlen-Kinn1987Ullevi FK7,74q
2Anna Olsson1988Sparta Atletik og Motion7,78q
3Linda Berntsson1987Mölndals AIK7,84q
4Melissa Stenzon1991Göteborgs Kvinnliga IK7,85q
5Olivia Danell1993IK Hakarpspojkarna8,02q
6Diana Nilsson1991Varbergs GIF8,11q
7Linnea Rodås1990Ullevi FK8,11q
8Elsa Skagersten1994Varbergs GIF8,17q
9Karin Grann1995Alingsås IF8,18
10Anette PerssonIF Kville8,20
11Josefine Dahlqvist1988IF Kville8,26
12Stina Jönsson1994IK Hakarpspojkarna8,30
13Ronja Olsson1995Ullevi FK8,32
14Sofie Ström1987IF Kville8,32
15Mia Stenvall1990Ullevi FK8,37
16Johanna Aalto1989IF Kville8,37
17Felicia Palmqvist1991Mölndals AIK8,45
18Saga Kullenbäck1991IFK Göteborg8,54
 Medeleine Lenhagen1989Kongahälla AIKDNS

KS 60 m Final5/2  15:50
       
1Therese Bohlen-Kinn1987Ullevi FK7,74
2Linda Berntsson1987Mölndals AIK7,76
3Anna Olsson1988Sparta Atletik og Motion7,78
4Melissa Stenzon1991Göteborgs Kvinnliga IK7,84
5Elsa Skagersten1994Varbergs GIF8,14
6Olivia Danell1993IK Hakarpspojkarna8,15
 Diana Nilsson1991Varbergs GIF 
 Linnea Rodås1990Ullevi FK 

KS 200 m Final5/2  16:30

Heat 1
       
1Anna Olsson1988Sparta Atletik og Motion25,32
2Lisa Skagersten1992Varbergs GIF25,96
3Mathlide Heltbech1995Helsingör Atletik26,37
 May Zerzut1994Helsingör Atletik 

Heat 2
       
1Estelle Montler1991Göteborgs Kvinnliga IK26,41
2Sofie Ström1987IF Kville26,57
3Alexandra Axell1989Lerum FI27,22
 Jessica Boo1993Lidköpings IS 

Heat 3
       
1Josefine Dahlqvist1988IF Kville27,20
2Sara Jungersten1992IFK Göteborg27,35
3Ellen Darrell1993Göteborgs Kvinnliga IK27,43
4Johanna Aalto1989IF Kville27,59

Heat 4
       
1Åsa Hedström1975Alingsås IF27,58
2Alessandra Wall1995Ullevi FK28,52
3Felicia Zachrisson1993Ullevi FK28,90

Heat 5
       
1Emma Ulfberg1990IK Hakarpspojkarna26,65
2Felicia Palmqvist1991Mölndals AIK27,23
3Lovisa Bauer1992Eksjö Södra IK28,24

Heat 6
       
1Susanne Sofie Olsen1995Fredrikstad Idrettsforening27,90
2Marlen Aakre1993Fredrikstad Idrettsforening28,05
3Ulla Littenheim1947Uddevalla IS32,14

KS 200 m Final - Sammanställning
       
1Anna Olsson1988Sparta Atletik og Motion25,32
2Lisa Skagersten1992Varbergs GIF25,96
3Mathlide Heltbech1995Helsingör Atletik26,37
4Estelle Montler1991Göteborgs Kvinnliga IK26,41
5Sofie Ström1987IF Kville26,57
6Emma Ulfberg1990IK Hakarpspojkarna26,65
7Josefine Dahlqvist1988IF Kville27,20
8Alexandra Axell1989Lerum FI27,22
9Felicia Palmqvist1991Mölndals AIK27,23
10Sara Jungersten1992IFK Göteborg27,35
11Ellen Darrell1993Göteborgs Kvinnliga IK27,43
12Åsa Hedström1975Alingsås IF27,58
13Johanna Aalto1989IF Kville27,59
14Susanne Sofie Olsen1995Fredrikstad Idrettsforening27,90
15Marlen Aakre1993Fredrikstad Idrettsforening28,05
16Lovisa Bauer1992Eksjö Södra IK28,24
17Alessandra Wall1995Ullevi FK28,52
18Felicia Zachrisson1993Ullevi FK28,90
19Ulla Littenheim1947Uddevalla IS32,14
 Jessica Boo1993Lidköpings IS 
 May Zerzut1994Helsingör Atletik 

KS 800 m Final5/2  16:10

Heat 1
       
1Irene Hövik Helgesen1985IL FRI, Norge2,18,62
2Maria Larsson1994Ullevi FK2,19,69
3Nora Kollerud Wold1997Fredrikstad Idrettsforening2,21,85
4Linnea Ivarsson1994Lerum FI2,24,80
5Malin Strand1993Istrum SK2,25,29

Heat 2
       
1Alice Kristiansen1994Tanums IF2,28,36
2Hanna Dickér1992IK Ymer2,32,69
3Ann Hellgren1967IF Kville2,34,36
4Helén Andréasson1993IK Orient2,35,88
5Sofie Tornström1994Lerum FI2,39,09

KS 800 m Final - Sammanställning
       
1Irene Hövik Helgesen1985IL FRI, Norge2,18,62
2Maria Larsson1994Ullevi FK2,19,69
3Nora Kollerud Wold1997Fredrikstad Idrettsforening2,21,85
4Linnea Ivarsson1994Lerum FI2,24,80
5Malin Strand1993Istrum SK2,25,29
6Alice Kristiansen1994Tanums IF2,28,36
7Hanna Dickér1992IK Ymer2,32,69
8Ann Hellgren1967IF Kville2,34,36
9Helén Andréasson1993IK Orient2,35,88
10Sofie Tornström1994Lerum FI2,39,09

KS 3 000 m Final5/2  15:05
       
1Nina Persson1991Örgryte IS10,07,34
2Maria Borglund1991Sävedalens AIK10,12,81
3Louise Brasen1981Sparta Atletik og Motion10,19,89
4Emma Dahl1991Örgryte IS10,29,71
5Hanna Hoof1987IK Ymer11,36,81

KS Stav Final5/2  15:05
       
1Iben Hogh-Pedersen1990Randers Danmark4,14
2Michaela Meijer1993Örgryte IS4,04
3Linda Carlsson1990IK Ymer3,84
4Line Renée Jensen1992Skive AM Danmark3,84
5Sara Eriksson1991Ullevi FK3,74
6Lisa Torell1991Mölndals AIK3,19
7Olivia Axell1994Lerum FI3,04
 Lisa Wälitalo1982KA 2 IFDNS
 Louise Staffas1990Ullevi FKDNS
 Fanny Berglund1988Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Sara Skogman1995Örgryte ISDNS
 Axel Eliasson1997Örgryte ISI.G.R

KS Längd Final5/2  15:45
       
1Melissa Stenzon1991Göteborgs Kvinnliga IK5,72
2Erika Eskilsson1993Malmö AI5,40
3Stina Jönsson1994IK Hakarpspojkarna5,38
4Matilda Holm1993Ullevi FK5,30
5Hanna Jängnemyr1993Mölndals AIK5,26
6Johanna Aalto1989IF Kville5,21
7Estelle Montler1991Göteborgs Kvinnliga IK4,93
8Natalie Westman1993Varbergs GIF4,78
9Alexandra Axell1989Lerum FI4,71
10Ellen Darrell1993Göteborgs Kvinnliga IK4,63
11Saga Kullenbäck1991IFK Göteborg4,51
12Josefin OLsson1992Malmö AI4,42
 Malin Brattström1991IF GötaDNS
 Katarina Landberg1992Laholms IFDNS
 Angelica Karlsson1993Tanums IFDNS
 Frida Sundqvist1993IF KvilleDNS
 Susanna Bäcker1993Malmö AIDNS

KS Tresteg Final5/2  14:15
       
1Diana Nilsson1991Varbergs GIF11,35
2Anna Ridderstolpe1991Ullevi FK10,38
3Åsa Hedström1975Alingsås IF10,18
 Malin Brattström1991IF GötaDNS

KS Kula Final5/2  15:20
       
1Jenny-Lee Angbah1990Ullevi FK13,17
2Ellinor Forssander1988Ullevi FK12,13
3Saga Kullenbäck1991IFK Göteborg10,55

KS Vikt Final5/2  16:10
       
1Tracey Andersson1984Ullevi FK20,151:a DM
2Karolina Pedersen1987Ullevi FK17,032:a DM
3Emma Johannesson1984Ullevi FK16,903:a DM
4Ellinor Forssander1988Ullevi FK16,37
5Viktoria Oscarsson1987Herrljunga SK12,70
6Stephanie Ericson1993Ullevi FK12,06
7Karolina Wäli1993Ullevi FK11,51
8Nicole Kvist1993IFK Helsingborg9,21

F 19 60 m Försök5/2  12:45

Heat 1
       
1Elin Larsson1994Falkenbergs IK8,02q
2Josefin Thompson1992Göteborgs Kvinnliga IK8,10q
3Malin Ramnewall1994Falkenbergs IK8,14q
4Jennie Honkanen1995Ullevi FK8,47
5Elin Johansson1993Mariestads AIF8,69

Heat 2
       
1Susanne Sofie Olsen1995Fredrikstad Idrettsforening8,33
2Amanda Fransson1994Kongahälla AIK8,43
3Anna Carlsson1994Ullevi FK8,68
4Mathilda Kjellin1993Mölndals AIK8,79
5Maria Aydin1993GK Steget9,86

Heat 3
       
1Lisa Skagersten1992Varbergs GIF7,86q
2Sara Jungersten1992IFK Göteborg8,12q
3Jessica Boo1993Lidköpings IS8,20q
4Lovisa Bauer1992Eksjö Södra IK8,31q
5Felicia Höglund1994Göteborgs Kvinnliga IK8,44

Heat 4
       
1Anna Hildingsson1993Lerum FI7,87q
2Sofia Gustafsson1994Mariestads AIF8,43
3Nora Okstad Gjeldnes1994Fredrikstad Idrettsforening8,67
 May Zerzut1994Helsingör AtletikDNS

F 19 60 m Försök - Sammanställning
       
1Lisa Skagersten1992Varbergs GIF7,86q
2Anna Hildingsson1993Lerum FI7,87q
3Elin Larsson1994Falkenbergs IK8,02q
4Josefin Thompson1992Göteborgs Kvinnliga IK8,10q
5Sara Jungersten1992IFK Göteborg8,12q
6Malin Ramnewall1994Falkenbergs IK8,14q
7Jessica Boo1993Lidköpings IS8,20q
8Lovisa Bauer1992Eksjö Södra IK8,31q
9Susanne Sofie Olsen1995Fredrikstad Idrettsforening8,33
10Amanda Fransson1994Kongahälla AIK8,43
11Sofia Gustafsson1994Mariestads AIF8,43
12Felicia Höglund1994Göteborgs Kvinnliga IK8,44
13Jennie Honkanen1995Ullevi FK8,47
14Nora Okstad Gjeldnes1994Fredrikstad Idrettsforening8,67
15Anna Carlsson1994Ullevi FK8,68
16Elin Johansson1993Mariestads AIF8,69
17Mathilda Kjellin1993Mölndals AIK8,79
18Maria Aydin1993GK Steget9,86
 May Zerzut1994Helsingör AtletikDNS

F 19 60 m Final5/2  15:40
       
1Lisa Skagersten1992Varbergs GIF7,84
2Anna Hildingsson1993Lerum FI7,85
3Elin Larsson1994Falkenbergs IK8,02
4Malin Ramnewall1994Falkenbergs IK8,16
5Sara Jungersten1992IFK Göteborg8,21
6Lovisa Bauer1992Eksjö Södra IK8,45
 Jessica Boo1993Lidköpings IS 
 Josefin Thompson1992Göteborgs Kvinnliga IK 

F 19 400 m Final5/2  17:10

Heat 1
       
1Josefin Thompson1992Göteborgs Kvinnliga IK1,00,30
2Sandra Carlsson1992IK Ymer1,00,87
3Frida Åhsberg1993Villstad GIF1,01,14
4Ida Holm1993Lerum FI1,01,82

Heat 2
       
1Linnea Harrysson1992Ullevi FK1,01,71
2Mathilda Olausson1993IK Ymer1,04,63
3Anna Rydin1993Ullevi FK1,04,98
 Hanna Jängnemyr1993Mölndals AIK 

F 19 400 m Final - Sammanställning
       
1Josefin Thompson1992Göteborgs Kvinnliga IK1,00,30
2Sandra Carlsson1992IK Ymer1,00,87
3Frida Åhsberg1993Villstad GIF1,01,14
4Linnea Harrysson1992Ullevi FK1,01,71
5Ida Holm1993Lerum FI1,01,82
6Mathilda Olausson1993IK Ymer1,04,63
7Anna Rydin1993Ullevi FK1,04,98
 Hanna Jängnemyr1993Mölndals AIK 

F 19 Stav Final5/2  15:05
       
1Madeleine Rodås1992Ullevi FK3,19

F 19 Tresteg Final5/2  14:15
       
1Johanna Holmen Svensson1995Alingsås IF11,23
2Kamila Pietruszka1994Göteborgs Kvinnliga IK10,78
3Amanda Fransson1994Kongahälla AIK10,64
4Sabina Hedhag1992Ullevi FK10,58
5Josefine Danielsen1994Fredrikstad Idrettsforening10,47
6Sofie Hallman1992Sävedalens AIK10,10
7Madde Hammarstrand1995Alingsås IF9,92
8Lovisa Hammarlund1994Göteborgs Kvinnliga IK9,89
9Josefin Nordgren1995IK Orient9,81
 Elina Rapp1993IK SisuDNS
 Sabine Hofmann1995Lerum FII.G.R.

F 19 Kula Final5/2  15:20
       
1Maja Vastersson1993Varbergs GIF930
2Stephanie Ericson1993Ullevi FK920
3Maria Aydin1993GK Steget589
 Elina Rapp1993IK Sisudns

F 17 400 m Final6/2  14:00

Heat 1
       
1Stina Troest1994Amager Altetik Club, DK58,65
2Erica Johansson1994Tanums IF1,00,75
3Elsa Skagersten1994Varbergs GIF1,01,09

Heat 2
       
1Linnea Ivarsson1994Lerum FI1,00,32
2Maria Larsson1994Ullevi FK1,01,07
3Sofie Tornström1994Lerum FI1,05,20

Heat 3
       
1Lovisa Hammarlund1994Göteborgs Kvinnliga IK1,02,96
2Josefin Nilsson1994Oskarshamns SK1,04,02
3Madeleine Imfelt1994Kongahälla AIK1,04,23

F 17 400 m Final - Sammanställning
       
1Stina Troest1994Amager Altetik Club, DK58,65
2Linnea Ivarsson1994Lerum FI1,00,32
3Erica Johansson1994Tanums IF1,00,75
4Maria Larsson1994Ullevi FK1,01,07
5Elsa Skagersten1994Varbergs GIF1,01,09
6Lovisa Hammarlund1994Göteborgs Kvinnliga IK1,02,96
7Josefin Nilsson1994Oskarshamns SK1,04,02
8Madeleine Imfelt1994Kongahälla AIK1,04,23
9Sofie Tornström1994Lerum FI1,05,20

F 17 1 500 m Final6/2  12:35
       
1Sara Lahti1995Klippans FK4,49,01
2Alice Kristiansen1994Tanums IF5,14,43
3Ulrika Gullberg1970Brattås CK5,26,65

F 17 60 mh Deltagare5/2  11:20
       
1Lovisa Hammarlund1994Göteborgs Kvinnliga IK10.18

F 17 Höjd Deltagare5/2  11:30
       
1Sofia Eskilstorp1994Mölndals AIK149
2Madeleine Imfelt1994Kongahälla AIK149
3Clara Henry1994Mölndals AIK144
 Ellen Steneryd1994Falkenbergs IKDNS
 Frida Gustavsson1994Alingsås IFDNS
 Vendela von Corswant UT1993Mölndals AIK167U.T.
 Linda Pewik Utom Tävl1991Mölndals AIK167U.T.
 Johanna Fransson1993Trollhättans FIK154U.T.

F 17 Längd Deltagare6/2  12:00
       
1Elin Larsson1994Falkenbergs IK534
2Kamila Pietruszka1994Göteborgs Kvinnliga IK497
3Gry Olsson1994Göteborgs Kvinnliga IK469
4Josefine Danielsen1994Fredrikstad Idrettsforening460
5Nora Okstad Gjeldnes1994Fredrikstad Idrettsforening442
6Andrea Nilsson1994Varbergs GIF428
 Marie Sullivan1943Solvikingarna323Veteran UT
 Matilda Lago1994Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 17 Vikt Final6/2  14:50
       
1Alessandra Wall1995Ullevi FK1277

F 17 Vikt Final  1 2 3 4 5 6
Alessandra Wall X X X X 1277 1258

F 16 400 m Final6/2  13:50
       
1Klara Westman1995Trollhättans FIK1,06,20

F 16 1 500 m Final6/2  12:35
       
1Jenny Biesert1995SK Graal5,09,47
2Lisa Jerpenfelt1995Sävedalens AIK5,14,44

F 16 60 mh Deltagare5/2  11:20
       
1Johanna Holmen Svensson1995Alingsås IF8,79
2Mathlide Heltbech1995Helsingör Atletik8,84
3Emelie Larsson1995Mölndals AIK9,10
4Mathilda Svensson1995Ullevi FK9,65
5Sabine Hofmann1995Lerum FI10,07
7Fanny Stewenhag1995Alingsås IF10,38

F 16 Höjd Deltagare5/2  11:30
       
1Shade Oluware1995IK Ymer152
2Sabine Hofmann1995Lerum FI149
 Sofia Lindskogen1995IFK GöteborgDNS

F 16 Längd Deltagare6/2  12:00
       
1Charlotte Alataio1995Mölndals AIK485
2Fanny Stewenhag1995Alingsås IF404
3Evelina Rentorp1995Ullevi FK401
4Jennifer Ibrahim1995GK Steget334
 Shade Oluware1995IK YmerDNS
 Johanna Konselius1995Ullevi FKDNS
 Ragnhild Kilborn1995Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 15 60 m Försök6/2  11:20

Heat 1
       
1Gabrielle Wehlander1996Göteborgs Kvinnliga IK8,25q
2Amanda Löfström1996Ullevi FK8,30q
3Linn Hessler1996Ullevi FK8,45q
4Moa Lanngren1996Sävedalens AIK8,47q
5Izabella Salkola1996IF Rigor8,63
6Ulrika Pedersén1996IFK Göteborg8,72
7Veslemoy Gram Andersen1996Fredrikstad Idrettsforening8,88

Heat 2
       
1Izabelle Kjellberg1996IF Göta8,02q
2Maja Persson1996IF Rigor8,32q
3Wariya Iaosanurak1996Fredrikstad Idrettsforening8,35q
4Asrin Reza1996Ullevi FK8,57q
5Nicole Andersson1996Kongahälla AIK8,97
6Diana Lidqvist1996Ullevi FK9,48

F 15 60 m Försök - Sammanställning
       
1Izabelle Kjellberg1996IF Göta8,02q
2Gabrielle Wehlander1996Göteborgs Kvinnliga IK8,25q
3Amanda Löfström1996Ullevi FK8,30q
4Maja Persson1996IF Rigor8,32q
5Wariya Iaosanurak1996Fredrikstad Idrettsforening8,35q
6Linn Hessler1996Ullevi FK8,45q
7Moa Lanngren1996Sävedalens AIK8,47q
8Asrin Reza1996Ullevi FK8,57q
9Izabella Salkola1996IF Rigor8,63
10Ulrika Pedersén1996IFK Göteborg8,72
11Veslemoy Gram Andersen1996Fredrikstad Idrettsforening8,88
12Nicole Andersson1996Kongahälla AIK8,97
13Diana Lidqvist1996Ullevi FK9,48

F 15 60 m Final6/2  12:20
       
1Izabelle Kjellberg1996IF Göta8,04
2Gabrielle Wehlander1996Göteborgs Kvinnliga IK8,27
3Amanda Löfström1996Ullevi FK8,31
4Wariya Iaosanurak1996Fredrikstad Idrettsforening8,37
5Maja Persson1996IF Rigor8,38
6Linn Hessler1996Ullevi FK8,54
7Asrin Reza1996Ullevi FK8,55
8Moa Lanngren1996Sävedalens AIK8,57

F 15 200 m Deltagare5/2  14:15

Heat 1
       
1Gabrielle Wehlander1996Göteborgs Kvinnliga IK26,10
2Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg26,30
3Hanna Palmqvist1996Mölndals AIK26,89

Heat 2
       
1Amanda Löfström1996Ullevi FK27,48
2Maja Persson1996IF Rigor28,50
3Linnea Eskilstorp1996Mölndals AIK30,23

Heat 3
       
1Anna Dahlsjö1996Mölndals AIK28,51
2Nicole Andersson1996Kongahälla AIK29,18
3Johanna Eskilstorp1996Mölndals AIK30,10

F 15 200 m Deltagare - Sammanställning
       
1Gabrielle Wehlander1996Göteborgs Kvinnliga IK26,10
2Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg26,30
3Hanna Palmqvist1996Mölndals AIK26,89
4Amanda Löfström1996Ullevi FK27,48
5Maja Persson1996IF Rigor28,50
6Anna Dahlsjö1996Mölndals AIK28,51
7Nicole Andersson1996Kongahälla AIK29,18
8Johanna Eskilstorp1996Mölndals AIK30,10
9Linnea Eskilstorp1996Mölndals AIK30,23

F 15 1 000 m Final6/2  13:30
       
1Linn Söderholm1996Sävedalens AIK2,57,66
2Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg3,03,75
3Elvira Erixon1996Mölndals AIK3,15,70
4My Sanneskog1996IFK Helsingborg3,17,72
5Matilda Andersson1996Sävedalens AIK3,18,74
6Linnea Karlsson1996Varbergs GIF3,19,24
7Johanna Andersson1996Mölndals AIK3,20,54
8Johanna Högardh1996IFK Halmstad3,26,07
 Lena Tomas1996GK Steget 
 Julia Ibrahim1996GK Steget 

F 15 60 mh Deltagare5/2  11:05

Heat 1
       
1Jennifer Karlsson1996Tanums IF9,08q
2Hanna Palmqvist1996Mölndals AIK9,35q
3Gabrielle Wehlander1996Göteborgs Kvinnliga IK9,51q
4Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg9,84q
5Jill Höstman1996Lerum FI9,93q

Heat 2
       
1Wariya Iaosanurak1996Fredrikstad Idrettsforening9,53q
2Hanna Bengtsson1996Sävedalens AIK9,80q
3Ebba Karlén1996IK Orient10,40q
4Annie Aniés1996Göteborgs Kvinnliga IK10,50
5Ulrika Pedersén1996IFK Göteborg11,22

F 15 60 mh Deltagare - Sammanställning
       
1Jennifer Karlsson1996Tanums IF9,08q
2Hanna Palmqvist1996Mölndals AIK9,35q
3Gabrielle Wehlander1996Göteborgs Kvinnliga IK9,51q
4Wariya Iaosanurak1996Fredrikstad Idrettsforening9,53q
5Hanna Bengtsson1996Sävedalens AIK9,80q
6Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg9,84q
7Jill Höstman1996Lerum FI9,93q
8Ebba Karlén1996IK Orient10,40q
9Annie Aniés1996Göteborgs Kvinnliga IK10,50
10Ulrika Pedersén1996IFK Göteborg11,22

F 15 60 mh Final5/2  12:10
       
1Hanna Palmqvist1996Mölndals AIK9,33
2Wariya Iaosanurak1996Fredrikstad Idrettsforening9,42
3Gabrielle Wehlander1996Göteborgs Kvinnliga IK9,58
4Hanna Bengtsson1996Sävedalens AIK9,73
5Jennifer Karlsson1996Tanums IF9,73
6Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg9,99
7Ebba Karlén1996IK Orient10,30
8Jill Höstman1996Lerum FI11,02

F 15 Höjd Final6/2  13:25
       
1Izabelle Kjellberg1996IF Göta159
2Frida Wikenstedt1996Strömstad IF159
3Jill Höstman1996Lerum FI155
3Amanda Mattson1996IK Orient155
5Emma Wernung1996Sävedalens AIK155
6Ellen Ekholm1996Ullevi FK155
6Filippa Karlsson1996Varbergs GIF155
8Ellen Sander1996Lerum FI151
9Hanna Palmqvist1996Mölndals AIK151
10Linnea Eskilstorp1996Mölndals AIK143
11Felicia Andersson1996Göteborgs Kvinnliga IK138
12Diana Lidqvist1996Ullevi FK138
 Johanna Eskilstorp1996Mölndals AIKDNS
 Ellen Ekholm1996Ullevi FK
 Sara Skogman1995Örgryte IS

F 15 Höjd Final  122 128 133 138 143 147 151 155 159 162
Ellen Ekholm - - - o o o xo xxo xxx
Linnea Eskilstorp - - o o xxo
Hanna Palmqvist - - - o xo xo xxo xxx
Jill Höstman - - - - - o o xo xxx
Frida Wikenstedt - - - - - o o xo xxo xxx
Emma Wernung - - - o o o o xxo xxx
Diana Lidqvist xxo o xxo xxo xxx
Amanda Mattson - - - - - o o xo xxx
Izabelle Kjellberg - - - - - o o o xxo xxx
Felicia Andersson - - o o xxx
Filippa Karlsson - - - - o o xo xxo xxx
Ellen Sander - - - o o o xo xxx

F 15 Stav Deltagare6/2  10:00
       
1Nellie Fransson1997Lerum FI250
2Ellen Sjöstrand1996Lerum FI220
3Stina Hufhult1997Ullevi FK190
 Olaf Johansson1926Örgryte IS220N. Vet-rek
 Anders Ebenfeldt1957IF Kville210UT
 Lina Larsson1997IK YmerDNS

F 15 Stav Deltagare  180 190 200 210 220 230 240 250 260
Nellie Fransson - - - - - o o o xxx
Stina Hufhult o xo xxx
Ellen Sjöstrand o xo o o o xxx
Anders Ebenfeldt - - o o xxx
Olaf Johansson - o - o xo xxx

F 15 Längd Final6/2  14:50
       
1Izabelle Kjellberg1996IF Göta511
2Hanna Bengtsson1996Sävedalens AIK504
3Izabella Salkola1996IF Rigor472
4Linnea Ahlstedt1996Lerum FI468
5Frida Wikenstedt1996Strömstad IF458
6Amanda Mattson1996IK Orient454
7Maja Persson1996IF Rigor453
8Veslemoy Gram Andersen1996Fredrikstad Idrettsforening444
9Alva Regnell1996Göteborgs Kvinnliga IK439
10Felicia Andersson1996Göteborgs Kvinnliga IK437
11Wariya Iaosanurak1996Fredrikstad Idrettsforening434
12Ulrika Pedersén1996IFK Göteborg433
13Linnea Karlsson1996Varbergs GIF428
14Asrin Reza1996Ullevi FK427
15Filippa Karlsson1996Varbergs GIF424
16Elsa Vastersson1996Varbergs GIF405
17Johanna Eskilstorp1996Mölndals AIK378
18Linnea Eskilstorp1996Mölndals AIK374
19Emma Hedin1996Sävedalens AIK365
20Julia Ibrahim1996GK Steget325
21Lena Tomas1996GK Steget292
 Hanna Olander1996Ullevi FK
 Moa Lanngren1996Sävedalens AIK

F 15 Längd Final  1 2 3 4 5 6
Hanna Olander
Johanna Eskilstorp 334 378 358
Linnea Eskilstorp 374 363 317
Elsa Vastersson 405 X 388
Maja Persson 404 428 453 440 453 -
Izabella Salkola X 460 472 435 440 460
Linnea Ahlstedt 440 458 452 459 457 468
Frida Wikenstedt 451 433 453 X 458 457
Moa Lanngren
Hanna Bengtsson 465 462 470 504 467 X
Emma Hedin 365 327 X
Asrin Reza 410 420 427
Veslemoy Gram Andersen 444 416 X 412 424 424
Wariya Iaosanurak 415 X 434
Amanda Mattson 450 434 454 436 X 454
Izabelle Kjellberg 499 506 508 495 X 511
Ulrika Pedersén 433 402 426
Felicia Andersson 417 416 437
Alva Regnell 409 423 439
Lena Tomas 289 291 292
Julia Ibrahim 314 325 304
Filippa Karlsson 416 424 382
Linnea Karlsson 428 X X

F 15 Tresteg Deltagare5/2  10:00
       
1Hanna Bengtsson1996Sävedalens AIK11,17
2Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg10,94
3Linnea Ahlstedt1996Lerum FI10,66
4Jennifer Karlsson1996Tanums IF10,63
5Alva Regnell1996Göteborgs Kvinnliga IK10,07
6Maja Persson1996IF Rigor9,96
7Ulrika Pedersén1996IFK Göteborg9,95
8Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI9,82
9Petra Pagil1997Ullevi FK9,58
10Sanna Lundqvist1997IK Ymer9,53
11Annie Aniés1996Göteborgs Kvinnliga IK9,26
12Victoria Jacobsson1997Ullevi FK8,93
13Diana Lidqvist1996Ullevi FK8,75
 Louise Johansson1997Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Jasmin Manninen1997Ullevi FKDNS
 Maria Valenzuela1997Ullevi FKDNS
 Louise Johansson1997Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Alice Venndahl1997Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Matilda Andersson1997Varbergs GIFDNS
 Freja Pettersson1996Ullevi FKDNF

F 15 Kula Deltagare5/2  10:55
       
1Julia Ibrahim1996GK Steget553
2Lisa Einarsson1996Eds SK13,08
3Linn Hessler1996Ullevi FK12,47
4Emma Wernung1996Sävedalens AIK11,28
5Tilda Kihlman1996Mölndals AIK9,17
6Elsa Vastersson1996Varbergs GIF8,98
7Emma Hedin1996Sävedalens AIK8,15
8Freja Pettersson1996Ullevi FK7,53
9Lena Tomas1996GK Steget6,67

F 15 Vikt Final6/2  14:50
       
1Lisa Einarsson1996Eds SK1298
2Jessika Lowe1996IFK Helsingborg1170
3Linn Hessler1996Ullevi FK1161
4Line Hallberger1997Svenljunga IK1042

F 15 Vikt Final  1 2 3 4 5 6
Linn Hessler 1006 1161 1110 X X X
Jessika Lowe 1120 X 1044 X 1170 1103
Lisa Einarsson 1297 1298 X 1232 1284 X
Line Hallberger X X 918 916 1013 1042

F 14 60 m Försök6/2  11:10

Heat 1
       
1Louise Liljeblad1997Varbergs GIF8,10q
2Maria Valenzuela1997Ullevi FK8,40q
3Emmie Johansson1997Kongahälla AIK8,55q
4Jasmin Soderlund1997Fredrikstad Idrettsforening8,63q
5Ebba Olsson1997Brattås CK8,75q
6Amanda Nordlander1997Ullevi FK8,79q
7Kristin Walkhed1997Mölndals AIK8,928.916

Heat 2
       
1Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI8,77q
2Alice Venndahl1997Göteborgs Kvinnliga IK8,92q8.915
3Amanda Lindman1997Mölndals AIK8,93
4Moa Augustsson1997Mölndals AIK9,07
5My Bertilsson1997IFK Göteborg9,29
6Anna Feiff1997Mölndals AIK9,65

F 14 60 m Försök - Sammanställning
       
1Louise Liljeblad1997Varbergs GIF8,10q
2Maria Valenzuela1997Ullevi FK8,40q
3Emmie Johansson1997Kongahälla AIK8,55q
4Jasmin Soderlund1997Fredrikstad Idrettsforening8,63q
5Ebba Olsson1997Brattås CK8,75q
6Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI8,77q
7Amanda Nordlander1997Ullevi FK8,79q
8Alice Venndahl1997Göteborgs Kvinnliga IK8,92q8.915
9Kristin Walkhed1997Mölndals AIK8,928.916
10Amanda Lindman1997Mölndals AIK8,93
11Moa Augustsson1997Mölndals AIK9,07
12My Bertilsson1997IFK Göteborg9,29
13Anna Feiff1997Mölndals AIK9,65

F 14 60 m Final6/2  12:10
       
1Louise Liljeblad1997Varbergs GIF8,24
2Jasmin Soderlund1997Fredrikstad Idrettsforening8,44
3Emmie Johansson1997Kongahälla AIK8,57
4Amanda Nordlander1997Ullevi FK8,78
5Ebba Olsson1997Brattås CK8,85
 Maria Valenzuela1997Ullevi FK 
 Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI 
 Alice Venndahl1997Göteborgs Kvinnliga IK 

F 14 200 m Deltagare5/2  14:00

Heat 1
       
1Mathilda Rydin1997Sävedalens AIK28,39
2Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK28,78
3Fanny Sandberg1997Mölndals AIK29,41
4Kristin Walkhed1997Mölndals AIK30,05

Heat 2
       
1Sara Nordin1997Trollhättans FIK28,78
2Emelia Jacobs1997Sävedalens AIK29,38
3Moa Augustsson1997Mölndals AIK30,40

Heat 3
       
1Nellie Fransson1997Lerum FI29,41
2Dellie Carlsson1997Mölndals AIK29,89
3Ingrid Linn Nordahl1997Fredrikstad Idrettsforening31,04

Heat 4
       
1Anna Skarin1997Ullevi FK28,92
2Klara Mellqvist1997Sävedalens AIK29,89
3Sofia Björk1997Mölndals AIK33,21

F 14 200 m Deltagare - Sammanställning
       
1Mathilda Rydin1997Sävedalens AIK28,39
2Sara Nordin1997Trollhättans FIK28,78
3Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK28,78
4Anna Skarin1997Ullevi FK28,92
5Emelia Jacobs1997Sävedalens AIK29,38
6Nellie Fransson1997Lerum FI29,41
7Fanny Sandberg1997Mölndals AIK29,41
8Dellie Carlsson1997Mölndals AIK29,89
9Klara Mellqvist1997Sävedalens AIK29,89
10Kristin Walkhed1997Mölndals AIK30,05
11Moa Augustsson1997Mölndals AIK30,40
12Ingrid Linn Nordahl1997Fredrikstad Idrettsforening31,04
13Sofia Björk1997Mölndals AIK33,21

F 14 1 000 m Final6/2  13:25
       
1Sara Christiansson1997Trollhättans FIK3,06,18
2Emelia Jacobs1997Sävedalens AIK3,08,41
3Klara Mellqvist1997Sävedalens AIK3,12,31
4Moa EllmarkerIK Orient3,20,23
5Emma Andersson1997SK Graal3,24,00
6Frida Hansson1997Stenungsunds FI3,28,84
7Ingrid Linn Nordahl1997Fredrikstad Idrettsforening3,29,05
8Anna Feiff1997Mölndals AIK3,43,28

F 14 60 mh Deltagare5/2  10:55

Heat 1
       
1Sara Nordin1997Trollhättans FIK9,82q
2Ebba Olsson1997Brattås CK9,83q
3Fanny Sandberg1997Mölndals AIK9,83q
4Sanna Lundqvist1997IK Ymer10,45q
5Dagny Olofsson-Hoffman1997Lerum FI10,50
6Klara Mellqvist1997Sävedalens AIK11,26

Heat 2
       
1Jasmin Soderlund1997Fredrikstad Idrettsforening9,46q
2Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI10,01q
3Dellie Carlsson1997Mölndals AIK10,42q
4Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK10,43q
5Elin Molander Johansson1997Brattås CK10,46
6Ida Augustsson1997Mölndals AIK10,51
7Kristin Olofsson-Hoffman1997Lerum FI10,98

F 14 60 mh Final5/2  12:05
       
1Jasmin Soderlund1997Fredrikstad Idrettsforening9,41
2Fanny Sandberg1997Mölndals AIK9,77
3Sara Nordin1997Trollhättans FIK9,77
4Ebba Olsson1997Brattås CK9,78
5Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI10,03
6Sanna Lundqvist1997IK Ymer10,21
7Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK10,24
8Dellie Carlsson1997Mölndals AIK10,35

F 14 Höjd Deltagare6/2  12:00
       
1Elin Molander Johansson1997Brattås CK151
2Frida Hansson1997Stenungsunds FI151
3Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK148
4Sanna Lundqvist1997IK Ymer144
5Dellie Carlsson1997Mölndals AIK144
6Nora Kollerud Wold1997Fredrikstad Idrettsforening144
7Alice Venndahl1997Göteborgs Kvinnliga IK140
8Amanda Melby1997Varbergs GIF140
9Moa EllmarkerIK Orient136
10Clara Kullberg1997Mölndals AIK131
11Ida Augustsson1997Mölndals AIK131
12Sofia Björk1997Mölndals AIK115
 Victoria Jacobsson1997Ullevi FKDNS
 Stina Hufhult1997Ullevi FKDNS
 Cajsa Gredenhag1997Sävedalens AIKDNS
 Alva Gustafsson1997Mölndals AIKDNS
 Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FIDNS
 Sandra Sandén1997IF KvilleDNS

F 14 Höjd Deltagare  115 121 126 131 136 140 144 148 151 154
Ida Augustsson - o xo xxo xxx
Dellie Carlsson - o o o o xo o xxx
Sanna Lundqvist - - - o o o o xxx
Elin Molander Johansson - - o o o o o o o xxx
Moa Ellmarker - - - o o xxx
Clara Kullberg - - xxo o xxx
Sofia Björk o xxx
Frida Hansson - - - o o o xo xo o xxx
Amanda Melby - - o o o xxo xxx
Nora Kollerud Wold - - - o xo xo xxo xxx
Agnes Bengtsson - - - - o o xo xo xxx
Alice Venndahl - - o o xo xo xxx

F 14 Längd Final6/2  13:10
       
1Ebba Olsson1997Brattås CK489
2Louise Liljeblad1997Varbergs GIF488
3Emmie Johansson1997Kongahälla AIK472
4Sara Nordin1997Trollhättans FIK466
5Alice Venndahl1997Göteborgs Kvinnliga IK453
6Dagny Olofsson-Hoffman1997Lerum FI452
7Anna Myhrman1997Göteborgs Kvinnliga IK446438
8Jasmin Soderlund1997Fredrikstad Idrettsforening446437
9Kristin Olofsson-Hoffman1997Lerum FI426
10Clara Kullberg1997Mölndals AIK424
11Amanda Melby1997Varbergs GIF423
12Dellie Carlsson1997Mölndals AIK422
13Frida Hansson1997Stenungsunds FI420
14Nora Kollerud Wold1997Fredrikstad Idrettsforening413
15Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK411
16Amanda Lindman1997Mölndals AIK388
17Anna Skarin1997Ullevi FK381371
18Ida Augustsson1997Mölndals AIK381
19Moa Augustsson1997Mölndals AIK373
20Sofia Björk1997Mölndals AIK359
21My Bertilsson1997IFK Göteborg349
22Kristin Walkhed1997Mölndals AIK347
 Louise Johansson1997Göteborgs Kvinnliga IK
 Anna Feiff1997Mölndals AIK
 Rebecka Sellberg1997Mölndals AIK
 Klara Mellqvist1997Sävedalens AIK
 Petra Pagil1997Ullevi FK
 Amanda Nordlander1997Ullevi FK
 Cajsa Gredenhag1997Sävedalens AIK
 Cecilia Wolmesjö1997Mölndals AIK
 Filippa Öljemark1997Mölndals AIK
 Alva Gustafsson1997Mölndals AIK
 Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI
 Ingrid Linn Nordahl1997Fredrikstad Idrettsforening
 Linnea Nyström1997IF Kville
 Louise Johansson1997Göteborgs Kvinnliga IK

F 14 Längd Final  1 2 3 4 5 6
Louise Johansson
Anna Feiff
Amanda Lindman 388 379 385
Rebecka Sellberg
Kristin Walkhed 347 332 329
Ida Augustsson x x 381
Moa Augustsson 373 356 350
Dellie Carlsson x 422 402
Emmie Johansson 447 352 x 435 308 472
Dagny Olofsson-Hoffman 247 421 452 446 x 430
Kristin Olofsson-Hoffman 395 x 426
Klara Mellqvist
Sara Nordin 292 x 447 417 466 415
Anna Skarin 381 371
Petra Pagil
Ebba Olsson 479 475 484 459 466 489
Amanda Nordlander
Cajsa Gredenhag
Clara Kullberg 395 424 405
Cecilia Wolmesjö
Filippa Öljemark
Sofia Björk 344 359 336
Alva Gustafsson
Viktoria Kemborn
Frida Hansson - - 420
My Bertilsson 339 318 349
Louise Liljeblad 460 465 471 473 481 488
Amanda Melby x 423 404
Ingrid Linn Nordahl
Jasmin Soderlund 446 392 396 x 437 392
Nora Kollerud Wold 396 413 396
Agnes Bengtsson 376 408 411
Linnea Nyström
Louise Johansson
Alice Venndahl 429 435 423 432 453 x
Anna Myhrman 412 401 438 435 436 446

F 14 Kula Deltagare5/2  10:00
       
1Ebba Olsson1997Brattås CK1098
2Jasmin Soderlund1997Fredrikstad Idrettsforening1023
3Amanda Holmberg1998Lidköpings IS1020
4Rebecka Carlsson1997Stenungsunds FI996
5Sofia Nordén1998Stenungsunds FI896
6Elin Johansson1997Kongahälla AIK874
7Alice Venndahl1997Göteborgs Kvinnliga IK871
8Sofia Björk1997Mölndals AIK482
 Fanny Leandersson1997Ullevi FK
 Johanna Palm1997Sävedalens AIK
 Manuella Demir1997GK Steget

F 13 60 m Försök6/2  10:55

Heat A
       
1Amanda Lindahl1998Lerum FI8,70q
2Prescilia Bakuba1998Ullevi FK8,93q
3Noelle Gustafsson1998Göteborgs Kvinnliga IK9,08
4Isabelle Melin1998IF Kville9,74
5Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK10,05
6Emely Strand1998Mölndals AIK10,30

Heat B
       
1Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF8,47q
2Josefin Persson1998Sävedalens AIK8,73q
3Jenny Brandberg1998Ullevi FK9,07
4Eleonor Lidén1998Örgryte IS9,44
5Sara Overgaard1998IF Kville10,01
 Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK 

Heat C
       
1Miranda Uttergren1998Tanums IF8,45q
2Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK8,62q
3Ellinor Söderberg1998Mölndals AIK8,71q
4Daniela Ramirez Ekholm1998IF Kville8,83q
5Sara Sjögren1998Stenungsunds FI8,97
6Alva Hilmersson1998IF Rigor9,03

F 13 60 m Försök - Sammanställning
       
1Miranda Uttergren1998Tanums IF8,45q
2Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF8,47q
3Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK8,62q
4Amanda Lindahl1998Lerum FI8,70q
5Ellinor Söderberg1998Mölndals AIK8,71q
6Josefin Persson1998Sävedalens AIK8,73q
7Daniela Ramirez Ekholm1998IF Kville8,83q
8Prescilia Bakuba1998Ullevi FK8,93q
9Sara Sjögren1998Stenungsunds FI8,97
10Alva Hilmersson1998IF Rigor9,03
11Jenny Brandberg1998Ullevi FK9,07
12Noelle Gustafsson1998Göteborgs Kvinnliga IK9,08
13Eleonor Lidén1998Örgryte IS9,44
14Isabelle Melin1998IF Kville9,74
15Sara Overgaard1998IF Kville10,01
16Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK10,05
17Emely Strand1998Mölndals AIK10,30
 Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK 

F 13 60 m Final6/2  12:10
       
1Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF8,31
2Miranda Uttergren1998Tanums IF8,46
3Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK8,63
4Amanda Lindahl1998Lerum FI8,65
5Ellinor Söderberg1998Mölndals AIK8,69
6Josefin Persson1998Sävedalens AIK8,72
7Daniela Ramirez Ekholm1998IF Kville8,85
8Prescilia Bakuba1998Ullevi FK9,04

F 13 200 m Deltagare5/2  13:45

Heat 1
       
1Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK27,49q
2Miranda Uttergren1998Tanums IF27,53q
3Josefin Persson1998Sävedalens AIK28,32q
4Amanda Lindahl1998Lerum FI28,34q

Heat 2
       
1Ellinor Söderberg1998Mölndals AIK29,68q
2Isabelle Melin1998IF Kville32,57
3Felicia Buiten1998IF Kville34,66
 Ida Hilmersson1998IF Rigor 

Heat 3
       
1Prescilia Bakuba1998Ullevi FK30,33
2Alexandra Simonssen1998Mölndals AIK33,02
3Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK33,26
4Cecilia Jönson1998IF Kville35,03

Heat 4
       
1Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK29,22q
2Vilma Snygg1999IK Ymer29,95q
3Alva Hilmersson1998IF Rigor30,63
4Sara Overgaard1998IF Kville34,50

Heat 5
       
1Sara Sjögren1998Stenungsunds FI29,75q
2Moa Carlsson1998Sävedalens AIK30,82
3Emma Kuutti1998Tingbergs AIS30,82
4Johanna Bentelius1998Mölndals AIK33,95

F 13 200 m Deltagare - Sammanställning
       
1Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK27,49q
2Miranda Uttergren1998Tanums IF27,53q
3Josefin Persson1998Sävedalens AIK28,32q
4Amanda Lindahl1998Lerum FI28,34q
5Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK29,22q
6Ellinor Söderberg1998Mölndals AIK29,68q
7Sara Sjögren1998Stenungsunds FI29,75q
8Vilma Snygg1999IK Ymer29,95q
9Prescilia Bakuba1998Ullevi FK30,33
10Alva Hilmersson1998IF Rigor30,63
11Moa Carlsson1998Sävedalens AIK30,82
12Emma Kuutti1998Tingbergs AIS30,82
13Isabelle Melin1998IF Kville32,57
14Alexandra Simonssen1998Mölndals AIK33,02
15Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK33,26
16Johanna Bentelius1998Mölndals AIK33,95
17Sara Overgaard1998IF Kville34,50
18Felicia Buiten1998IF Kville34,66
19Cecilia Jönson1998IF Kville35,03
 Ida Hilmersson1998IF Rigor 

F 13 800 m Final6/2  13:15
       
1Moa Carlsson1998Sävedalens AIK2,29,20
2Julia Nilsson1998IK Orient2,36,36
3Josefin Persson1998Sävedalens AIK2,39,99
4Noelle Gustafsson1998Göteborgs Kvinnliga IK2,43,36
5Alexandra Simonssen1998Mölndals AIK2,46,30
6Jessica Ibrahim1998GK Steget3,09,12
 Sara Einanlo1998Ullevi FK 
 Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK 

F 13 60 mh Deltagare5/2  10:30

Heat 1
       
1Ida Hilmersson1998IF Rigor10,480q
2Daniela Ramirez Ekholm1998IF Kville11,193q
3Prescilia Bakuba1998Ullevi FK11,195q
4Sara Overgaard1998IF Kville11,858q
5Annie Fingal1998Sävedalens AIK12,741q
 Vilja Ågren1998Göteborgs Kvinnliga IK 

Heat 2
       
1Amanda Holmberg1998Lidköpings IS10,105q
2Sara Sjögren1998Stenungsunds FI10,327q
3Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK10,460q
4Felicia Buiten1998IF Kville11,918
5Cecilia Jönson1998IF Kville13,751

F 13 60 mh Deltagare - Sammanställning
       
1Amanda Holmberg1998Lidköpings IS10,105q
2Sara Sjögren1998Stenungsunds FI10,327q
3Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK10,460q
4Ida Hilmersson1998IF Rigor10,480q
5Daniela Ramirez Ekholm1998IF Kville11,193q
6Prescilia Bakuba1998Ullevi FK11,195q
7Sara Overgaard1998IF Kville11,858q
8Felicia Buiten1998IF Kville11,918
9Annie Fingal1998Sävedalens AIK12,741q
10Cecilia Jönson1998IF Kville13,751
 Vilja Ågren1998Göteborgs Kvinnliga IK 

F 13 60 mh Final5/2  11:50
       
1Amanda Holmberg1998Lidköpings IS10,14
2Sara Sjögren1998Stenungsunds FI10,28
3Ida Hilmersson1998IF Rigor10,55
4Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK10,65
5Prescilia Bakuba1998Ullevi FK10,89
6Daniela Ramirez Ekholm1998IF Kville11,03
7Sara Overgaard1998IF Kville11,84
8Felicia Buiten1998IF Kville12,16

F 13 Höjd Final6/2  14:00
       
1Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK141
2Amanda Holmberg1998Lidköpings IS137
3Sofia Nordén1998Stenungsunds FI128
3Louise Sologub1998Göteborgs Kvinnliga IK128
5Linn Sander1998Lerum FI128
6Felicia Buiten1998IF Kville123
7Malin Wernung1998Sävedalens AIK118
7Annie Fingal1998Sävedalens AIK118
9Elsa von Corswant1998Mölndals AIK118
9Vilja Ågren1998Göteborgs Kvinnliga IK118
 Sara Sjögren1998Stenungsunds FI
 Daniela Ramirez Ekholm1998IF Kville
 Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK
 Mika Krohn1998Göteborgs Kvinnliga IK
 Frida Udd1998Göteborgs Kvinnliga IK

F 13 Höjd Final  106 112 118 123 128 133 137 141
Elsa von Corswant o o xo xxx
Amanda Holmberg - o o o o o xxo xxx
Malin Wernung - o o xxx
Sofia Nordén - - - o o xxx
Annie Fingal - o o xxx
Felicia Buiten - o o xo xxx
Vilja Ågren o o xo xxx
Emma Söderström - - - - - - o o
Linn Sander - - - o xo xxx
Louise Sologub - o o o o xxx

F 13 Stav Deltagare6/2  10:00
       
1Amanda Lindahl1998Lerum FI200
2Annie Fingal1998Sävedalens AIK180
 Amy Alphonce1994Örgryte IS280UT
 Johanna Greger1994Ullevi FK270UT

F 13 Stav Deltagare  160 170 180 190 200 210 220 230 240 250 260 270 280 290
Amanda Lindahl xo o o xo o xxx
Annie Fingal o o o xxx
Johanna Greger - - - - - - o xxo xo xo xo xxo xxx
Amy Alphonce - - - - - - o o o xxo o o xo xxx

F 13 Längd Deltagare6/2  14:30
       
1Miranda Uttergren1998Tanums IF477
2Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF468
3Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK461
4Sara Sjögren1998Stenungsunds FI460
5Ida Hilmersson1998IF Rigor441
6Daniela Ramirez Ekholm1998IF Kville439
7Jenny Brandberg1998Ullevi FK418
8Josefin Persson1998Sävedalens AIK416
9Noelle Gustafsson1998Göteborgs Kvinnliga IK403
10Sara Leth1998Mölndals AIK398
11Alice Greberg1998Mölndals AIK384
12Vilja Ågren1998Göteborgs Kvinnliga IK380
13Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK373
14Isabelle Melin1998IF Kville363
15Sara Overgaard1998IF Kville361
16Cecilia Jönson1998IF Kville350
17Sara Molnar1998Mölndals AIK341
18Alexandra Simonssen1998Mölndals AIK303
 Frida Gerhardsson1998Mölndals AIKDNS
 Amanda Lindahl1998Lerum FIDNS
 Anna Bengtsson1998Sävedalens AIKDNS
 Birta Einarsdottir1998Sävedalens AIKDNS
 Johanna Hansen1998IF RigorDNS
 Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Mika Krohn1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Nanna Mclaughlin1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Emma Hellberg1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 13 Tresteg Deltagare5/2  11:05
       
1Sara Sjögren1998Stenungsunds FI9,97
2Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK9,58
3Fatima Koné1999Ullevi FK9,49
4Ida Hilmersson1998IF Rigor9,34
5Emma Kuutti1998Tingbergs AIS9,12
6Felicia Buiten1998IF Kville8,98
7Filippa Fernström1998Malmö AI8,97
8Prescilia Bakuba1998Ullevi FK8,85
9Alva Hilmersson1998IF Rigor8,76
10Sara Overgaard1998IF Kville8,30
11Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK8,29
12Alice Greberg1998Mölndals AIK8,24
13Isabelle Melin1998IF Kville8,14
14Malin Wernung1998Sävedalens AIK7,99
15Annie Fingal1998Sävedalens AIK7,89
 Anna Bengtsson1998Sävedalens AIKDNS
 Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Nanna Mclaughlin1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 13 Kula Final6/2  14:50
       
1Amanda Holmberg1998Lidköpings IS13,26
2Sofia Nordén1998Stenungsunds FI10,31
3Josefin Persson1998Sävedalens AIK9,30
4Nicole Fankl1998Ullevi FK9,29
5Malin Wernung1998Sävedalens AIK9,16
6Alva Hilmersson1998IF Rigor9,06
7Birta Einarsdottir1998Sävedalens AIK8,27
8Elsa von Corswant1998Mölndals AIK7,94
9Isabelle Melin1998IF Kville7,73
10Anna Bengtsson1998Sävedalens AIK7,72
11Sara Einanlo1998Ullevi FK7,65
12Felicia Buiten1998IF Kville7,00
13Emely Strand1998Mölndals AIK6,94
14Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK6,91
15Jessica Ibrahim1998GK Steget6,79
16Johanna Hansen1998IF Rigor5,86
 Sara Sjögren1998Stenungsunds FI
 Ida Hilmersson1998IF Rigor
 Frida Udd1998Göteborgs Kvinnliga IK
 Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK
 Emma Hellberg1998Göteborgs Kvinnliga IK

F 13 Kula Final  1 2 3 4 5 6
Elsa von Corswant 6,88 7,31 7,94 7,07 7,78 7,63
Emely Strand 6,75 6,43 6,94
Amanda Holmberg 12,37 13,26 X X 12,39 12,50
Sara Einanlo 6,49 7,39 7,65
Nicole Fankl 9,18 8,96 8,75 8,94 8,66 9,29
Malin Wernung 8,82 8,33 9,16 7,84 7,45 9,10
Sara Sjögren
Sofia Nordén 10,31 8,76 9,65 10,17 9,45 9,79
Josefin Persson 8,74 8,97 9,30 8,86 9,29 9,06
Anna Bengtsson 7,43 7,56 7,72
Birta Einarsdottir 7,07 8,02 7,60 7,99 8,25 8,27
Felicia Buiten 6,64 7,00 6,66
Isabelle Melin 6,67 6,94 7,73
Alva Hilmersson 8,88 9,06 7,58 7,97 7,92 7,79
Johanna Hansen X 5,85 5,86
Ida Hilmersson
Ellen Stübner 6,29 6,91 6,74
Frida Udd
Tess Hertz-Saebbö
Emma Hellberg
Jessica Ibrahim 6,79 X 6,75

F 12 60 m Försök6/2  10:35

Heat 1
       
1Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS9,23q
2Mathilda Fogelberg1999Örgryte IS9,39
3Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK9,46
4Sofia Werke1999IFK Göteborg9,64
5Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK9,72
6Elin Kuhalampi1999Mölndals AIK10,39
7Evelina Hall1999Mölndals AIK10,54
8Hanna Menonen1999Göteborgs Kvinnliga IK10,88

Heat 2
       
1Laura von Schedvin1999IK Ymer8,87q
2Rebecca Strand1999Örgryte IS9,35q
3Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK9,60
4Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK9,63
5Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK9,73
6Jessica Falk1999Göteborgs Kvinnliga IK9,95
7Emma Nilsson1999Mölndals AIK9,96

Heat 3
       
1Lisa Petrusson1999Mölndals AIK8,87q
2Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK9,22q
3Elvira Adolfsson1999Örgryte IS9,49
4Tyra Lindh1999IFK Göteborg9,94
5Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF10,10
6Sofia Olsson1999Sävedalens AIK10,24
7Therese Nordin-Hellgren1999Mölndals AIK10,33

Heat 4
       
1Madeleine Söderlund1999Lerum FI8,83q
2Fatima Koné1999Ullevi FK9,03q
3Frida Johansson1999Mölndals AIK9,35q
4Lina Toremark1999Örgryte IS9,51
5Kajsa Högberg1999IF Rigor9,68
6Luana Klarìc Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK9,76
7Tilda Angergård1999Sävedalens AIK10,43

F 12 60 m Försök - Sammanställning
       
1Madeleine Söderlund1999Lerum FI8,83q
2Laura von Schedvin1999IK Ymer8,87q
3Lisa Petrusson1999Mölndals AIK8,87q
4Fatima Koné1999Ullevi FK9,03q
5Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK9,22q
6Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS9,23q
7Rebecca Strand1999Örgryte IS9,35q
8Frida Johansson1999Mölndals AIK9,35q
9Mathilda Fogelberg1999Örgryte IS9,39
10Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK9,46
11Elvira Adolfsson1999Örgryte IS9,49
12Lina Toremark1999Örgryte IS9,51
13Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK9,60
14Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK9,63
15Sofia Werke1999IFK Göteborg9,64
16Kajsa Högberg1999IF Rigor9,68
17Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK9,72
18Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK9,73
19Luana Klarìc Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK9,76
20Tyra Lindh1999IFK Göteborg9,94
21Jessica Falk1999Göteborgs Kvinnliga IK9,95
22Emma Nilsson1999Mölndals AIK9,96
23Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF10,10
24Sofia Olsson1999Sävedalens AIK10,24
25Therese Nordin-Hellgren1999Mölndals AIK10,33
26Elin Kuhalampi1999Mölndals AIK10,39
27Tilda Angergård1999Sävedalens AIK10,43
28Evelina Hall1999Mölndals AIK10,54
29Hanna Menonen1999Göteborgs Kvinnliga IK10,88

F 12 60 m Final6/2  12:00
       
1Laura von Schedvin1999IK Ymer8,77
2Lisa Petrusson1999Mölndals AIK8,86
3Madeleine Söderlund1999Lerum FI9,03
4Fatima Koné1999Ullevi FK9,07
5Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK9,16
6Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS9,18
7Rebecca Strand1999Örgryte IS9,32
8Frida Johansson1999Mölndals AIK9,63

F 12 600 m Deltagare5/2  14:55

Heat 1
       
1Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK1,57,81
2Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK2,00,62
3Kajsa Högberg1999IF Rigor2,01,09
4Stina Nyström1999Örgryte IS2,14,62
5Evelina Hall1999Mölndals AIK2,27,83
6Alyssa Senor1999Ullevi FK2,29,22

Heat 2
       
1Vilma Snygg1999IK Ymer2,01,45
2Luana Klarìc Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK2,07,56
3Lisa Petrusson1999Mölndals AIK2,08,47
4Kajsa Johansson1999IF Rigor2,15,01
5Katri Lantto1999Ullevi FK2,18,98
6Jessica Falk1999Göteborgs Kvinnliga IK2,19,49

F 12 600 m Deltagare - Sammanställning
       
1Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK1,57,81
2Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK2,00,62
3Kajsa Högberg1999IF Rigor2,01,09
4Vilma Snygg1999IK Ymer2,01,45
5Luana Klarìc Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK2,07,56
6Lisa Petrusson1999Mölndals AIK2,08,47
7Stina Nyström1999Örgryte IS2,14,62
8Kajsa Johansson1999IF Rigor2,15,01
9Katri Lantto1999Ullevi FK2,18,98
10Jessica Falk1999Göteborgs Kvinnliga IK2,19,49
11Evelina Hall1999Mölndals AIK2,27,83
12Alyssa Senor1999Ullevi FK2,29,22

F 12 Höjd Deltagare6/2  11:10
       
1Maria Runneberger1999Sävedalens AIK138
2Kajsa Högberg1999IF Rigor127
2Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK127
4Olivia Ahl Obbérn1999Lidköpings IS127
5Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK127
6Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS122
7Tyra Lindh1999IFK Göteborg117
8Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK117
8Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK117
10Frida Johansson1999Mölndals AIK117
11Tilda Angergård1999Sävedalens AIK112
12Sofia Werke1999IFK Göteborg106
 Marie Sullivan1943Solvikingarna112UT
 Fatima Koné1999Ullevi FKDNS

F 12 Längd Deltagare5/2  10:00
       
1Vilma Snygg1999IK Ymer4,33
2Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS4,19
3Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK3,99
4Lina Toremark1999Örgryte IS3,94
5Laura von Schedvin1999IK Ymer3,94
6Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK3,93
7Elvira Adolfsson1999Örgryte IS3,90
8Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK3,85
9Elin Liljeblad1999Varbergs GIF3,79
10Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK3,76
11Frida Johansson1999Mölndals AIK3,65
12Linnea Wehlander1999Göteborgs Kvinnliga IK3,65
13Tyra Lindh1999IFK Göteborg3,49
14Wilma Nilsson1999Örgryte IS3,45
15Elin Kuhalampi1999Mölndals AIK3,43
16Emma Nilsson1999Mölndals AIK3,29
17Alyssa Senor1999Ullevi FK3,29
18Ida Lindberg1999Mölndals AIK3,27
19Therese Nordin-Hellgren1999Mölndals AIK3,20
20Stina Nyström1999Örgryte IS3,07
21Katri Lantto1999Ullevi FK3,04
 Malin Gerhardsson1999Mölndals AIKDNS
 Emma Magnusson1999Mölndals AIKDNS
 Frida Forsman1999Mölndals AIKDNS
 Emma Odenstam1999Mölndals AIKDNS
 Susanna Karlkvist1999Mölndals AIKDNS
 Mathilda Fogelberg1999Örgryte ISDNS
 Rebecca Strand1999Örgryte ISDNS
 Linn Gabrielson1999Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 12 Kula Deltagare6/2  13:30
       
1Olivia Ahl Obbérn1999Lidköpings IS909
2Tilda Angergård1999Sävedalens AIK779
3Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK774
4Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK764
5Luana Klarìc Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK731
6Elin Liljeblad1999Varbergs GIF672
7Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF635
8Ida Lindberg1999Mölndals AIK566
9Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK534
10Linnea Wehlander1999Göteborgs Kvinnliga IK518
 Malin Gerhardsson1999Mölndals AIKDNS
 Katri Lantto1999Ullevi FKDNS
 Sofia Werke1999IFK GöteborgDNS
 Maria Runneberger1999Sävedalens AIKDNS

F 11 60 m Försök6/2  10:15

Heat 1
       
1Emma Andreasson2000Sävedalens AIK9,48q
2Wilma Källqvist2000Örgryte IS9,62q
3Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK10,10
4Vera Leo2000Mölndals AIK10,35
5Emma Kling2000IF Kville10,37
6Elin Eriksson2000IF Kville10,38
7Linnea Anderson2000Mölndals AIK10,48
8Jennifer Jungle Götestam2000Kongahälla AIK11,17

Heat 2
       
1Elin Fredriksson2000IF Kville9,38q
2Linn Himmelman2000Mölndals AIK9,76
3Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK10,02
4Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK10,12
5Alva Gustavsson2000Majornas IK10,18
6Ida Björk2000Mölndals AIK10,26
7Felicia Johansson2000Kongahälla AIK10,56
8Nathalie Lemark2000IF Kville11,72

Heat 3
       
1Therese Nätstrand2000Örgryte IS9,11q
2Alice Kjellander2000Sävedalens AIK9,36q
3Martina Börjesson2000Lerum FI9,58q
4Elin Skarin2000Ullevi FK9,70
5Julia Johansson2000IK Bergaström9,70
6Elsa Wemmert2000IF Kville9,84
7Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK9,86
8Amanda Mullins2000Mölndals AIK10,77

Heat 4
       
1Madeleine Winberg2000Mölndals AIK9,19q
2Olivia Melby2000Varbergs GIF9,42q
3Johanna Sköldborg2000IF Kville9,65
4Ella Melin2000Örgryte IS9,81
5Rebecka Jacobs2000Majornas IK10,03
6Kajsa Rask2000Kongahälla AIK10,06
7Jennifer Quick2000IFK Lund10,54

F 11 60 m Försök - Sammanställning
       
1Therese Nätstrand2000Örgryte IS9,11q
2Madeleine Winberg2000Mölndals AIK9,19q
3Alice Kjellander2000Sävedalens AIK9,36q
4Elin Fredriksson2000IF Kville9,38q
5Olivia Melby2000Varbergs GIF9,42q
6Emma Andreasson2000Sävedalens AIK9,48q
7Martina Börjesson2000Lerum FI9,58q
8Wilma Källqvist2000Örgryte IS9,62q
9Johanna Sköldborg2000IF Kville9,65
10Elin Skarin2000Ullevi FK9,70
11Julia Johansson2000IK Bergaström9,70
12Linn Himmelman2000Mölndals AIK9,76
13Ella Melin2000Örgryte IS9,81
14Elsa Wemmert2000IF Kville9,84
15Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK9,86
16Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK10,02
17Rebecka Jacobs2000Majornas IK10,03
18Kajsa Rask2000Kongahälla AIK10,06
19Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK10,10
20Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK10,12
21Alva Gustavsson2000Majornas IK10,18
22Ida Björk2000Mölndals AIK10,26
23Vera Leo2000Mölndals AIK10,35
24Emma Kling2000IF Kville10,37
25Elin Eriksson2000IF Kville10,38
26Linnea Anderson2000Mölndals AIK10,48
27Jennifer Quick2000IFK Lund10,54
28Felicia Johansson2000Kongahälla AIK10,56
29Amanda Mullins2000Mölndals AIK10,77
30Jennifer Jungle Götestam2000Kongahälla AIK11,17
31Nathalie Lemark2000IF Kville11,72

F 11 60 m Final6/2  12:00
       
1Therese Nätstrand2000Örgryte IS9,04
2Elin Fredriksson2000IF Kville9,26
3Madeleine Winberg2000Mölndals AIK9,30
4Wilma Källqvist2000Örgryte IS9,38
5Olivia Melby2000Varbergs GIF9,45
6Alice Kjellander2000Sävedalens AIK9,52
7Emma Andreasson2000Sävedalens AIK9,58
8Martina Börjesson2000Lerum FI9,66

F 11 600 m Deltagare5/2  14:45

Heat 1
       
1Alice Kjellander2000Sävedalens AIK2,03,34
2Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK2,04,96
3Sara Dahlén2000Lerum FI2,08,33
4Elin Eriksson2000IF Kville2,17,05
5Emma Kling2000IF Kville2,19,17
6Linnea Anderson2000Mölndals AIK2,20,46
7Sofia Dotevall2000Mölndals AIK2,28,71
 Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK 

Heat 2
       
1Sofie Eriksson2000Sävedalens AIK2,07,37
2Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK2,07,91
3Linn Himmelman2000Mölndals AIK2,09,44
4Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK2,20,48
5Amanda Mullins2000Mölndals AIK2,24,54
6Jennifer Quick2000IFK Lund2,28,24
7Olivia Lydén2000Mölndals AIK2,30,13
8Nathalie Lemark2000IF Kville2,38,93

F 11 600 m Deltagare - Sammanställning
       
1Alice Kjellander2000Sävedalens AIK2,03,34
2Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK2,04,96
3Sofie Eriksson2000Sävedalens AIK2,07,37
4Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK2,07,91
5Sara Dahlén2000Lerum FI2,08,33
6Linn Himmelman2000Mölndals AIK2,09,44
7Elin Eriksson2000IF Kville2,17,05
8Emma Kling2000IF Kville2,19,17
9Linnea Anderson2000Mölndals AIK2,20,46
10Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK2,20,48
11Amanda Mullins2000Mölndals AIK2,24,54
12Jennifer Quick2000IFK Lund2,28,24
13Sofia Dotevall2000Mölndals AIK2,28,71
14Olivia Lydén2000Mölndals AIK2,30,13
15Nathalie Lemark2000IF Kville2,38,93
 Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK 

F 11 Höjd Deltagare6/2  13:00
       
1Martina Börjesson2000Lerum FI134
2Elsa Wemmert2000IF Kville127
3Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK127
4Olivia Melby2000Varbergs GIF117
4Johanna Sköldborg2000IF Kville117
6Julia Johansson2000IK Bergaström117
7Alice Kjellander2000Sävedalens AIK112
8Linn Himmelman2000Mölndals AIK112
9Emma Andreasson2000Sävedalens AIK106
10Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK106
11Sofia Dotevall2000Mölndals AIK106
12Madeleine Winberg2000Mölndals AIK106
13Ebba Molinder2000Mölndals AIK100
14Malin Holm2000Örgryte IS100
15Siri Rnge2000IF Kville100
16Nathalie Lemark2000IF Kville100
17Vera Leo2000Mölndals AIK94
17Alva Gustavsson2000Majornas IK94
19Amanda Mullins2000Mölndals AIK86
 Jennifer Jungle Götestam2000Kongahälla AIKDNS
 Beatrice Almroth2000Ullevi FKDNS
 Sofie Eriksson2000Sävedalens AIKDNS
 Elin Eriksson2000IF KvilleDNS
 Emma Kling2000IF KvilleIGR
 Julia Björkman2000IF KvilleDNS
 Linnéa Hovtun2000Örgryte ISDNS
 Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Emelie Franlund2000Kongahäla AIKDNS
 Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IK 

F 11 Höjd Deltagare  100 106 112 117 122 127 132 134 136 86 94
Ebba Molinder o xx- - - - - - - - o o
Sofia Dotevall o xxo xxx - - - - - o o
Vera Leo xxx - - - - - - - - o o
Katja Gudmand-Hoyer - o o o xo xo xxx
Martina Börjesson - o o xo o xxo xxo o xxx
Emma Andreasson o o xxx - - - - - - o o
Matilda Ekenberg xo xo xxx - - - - - - - o
Alice Kjellander o xxo o xxx
Amanda Mullins - - - - - - - - - o xxx
Linn Himmelman o o xxo xxx - - - - - o o
Madeleine Winberg xxo xxo xxx - - - - - - o o
Olivia Melby o o o o xxx
Elsa Wemmert o o o xxo xo o xxx - - - o
Johanna Sköldborg o o o o xxx - - - - - o
Nathalie Lemark xo xxx - - - - - - - o xo
Siri Rnge o xxx - - - - - - - o xo
Julia Johansson xo o o xo xxx
Alva Gustavsson xxx - - - - - - - - o o
Malin Holm o xxx - - - - - - - - o

F 11 Längd Deltagare5/2  13:05
       
1Elsa Wemmert2000IF Kville4,06
2Alice Kjellander2000Sävedalens AIK4,05
3Elin Fredriksson2000IF Kville3,95
4Linn Himmelman2000Mölndals AIK3,87
5Therese Nätstrand2000Örgryte IS3,74
6Madeleine Winberg2000Mölndals AIK3,70
7Elin Skarin2000Ullevi FK3,69
8Wilma Källqvist2000Örgryte IS3,67
9Olivia Lydén2000Mölndals AIK3,59
10Ida Björk2000Mölndals AIK3,51
11Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK3,44
12Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK3,40
13Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK3,40
14Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK3,36
15Elin Eriksson2000IF Kville3,18
16Emma Kling2000IF Kville3,18
17Sofie Eriksson2000Sävedalens AIK3,12
18Jennifer Quick2000IFK Lund3,09
19Linnea Anderson2000Mölndals AIK3,07
20Sofia Dotevall2000Mölndals AIK3,07
21Amanda Mullins2000Mölndals AIK3,04
22Vera Leo2000Mölndals AIK2,99
23Siri Rnge2000IF Kville2,94
24Sara Dahlén2000Lerum FI2,89
25Matilda Fröberg2000IF Rigor2,89
26Nathalie Lemark2000IF Kville2,85
 Ebba Molinder2000Mölndals AIKDNS
 Anna Rönner2000Ullevi FKDNS
 Maja Axelsson2000Strömstad IFDNS
 Ella van de Voort2000Örgryte ISDNS
 Ella Melin2000Örgryte ISDNS
 Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Wilma Olausson2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 11 Kula Deltagare5/2  12:10
       
1Johanna Sköldborg2000IF Kville753
2Alva Gustavsson2000Majornas IK660
3Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK657
4Siri Rnge2000IF Kville649
5Alice Kjellander2000Sävedalens AIK633
6Elin Fredriksson2000IF Kville630
7Ella Melin2000Örgryte IS579
8Jennifer Quick2000IFK Lund575
9Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK573
10Emma Kling2000IF Kville570
11Ida Björk2000Mölndals AIK557
12Emma Andreasson2000Sävedalens AIK553
13Agnes Nogueras2000Göteborgs Kvinnliga IK543
14Elin Eriksson2000IF Kville498
15Ebba Molinder2000Mölndals AIK496
16Sofia Dotevall2000Mölndals AIK481
17Nathalie Lemark2000IF Kville457
18Felicia Johansson2000Kongahälla AIK428
19Wilma Källqvist2000Örgryte IS411
 Anna Rönner2000Ullevi FKDNS
 Beatrice Almroth2000Ullevi FKDNS
 Matilda Fröberg2000IF RigorDNS
 Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Wilma Olausson2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS
 Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 10 60 m Försök6/2  10:00

Heat 1
       
1Sofia Overgaard2001IF Kville10,21q
2Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK10,33
3Melissa Mansouri2001IFK Göteborg10,43
4Flora Wingfors2001Majornas IK10,72
5Johanna Engsner2001Sävedalens AIK10,86
6Ella Duell2001Kongahälla AIK11,05
7Nora Setterstig2001Mölndals AIK11,74

Heat 2
       
1Elina Kasperski2001Brattås CK9,30q
2Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK9,55q
3Ebba Follin2002Mölndals AIK10,11q
4Julia Nielsen2001Sävedalens AIK10,43
5Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK10,48
6Frida Malmström2002Kongahälla AIK10,83
7Emelie Knez2001Kongahälla AIK11,21

Heat 3
       
1Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IK10,26q
2Molly Broback2001Sävedalens AIK10,46
3Kajsa Fredriksson2001Kongahälla AIK10,85
4Isabella Willén2001Mölndals AIK10,93
5Anna OLsson2001Majornas IK11,59
6Irma Holmgren2001IFK Göteborg11,77

Heat 4
       
1Felicia Leinonen2001IK Bergaström9,93q
2Tilda Ljungblom2001Sävedalens AIK10,06q
3Hilda Gyldén2001IF Kville10,12q
4Hilda Holmgren2001Sävedalens AIK10,65
5Tess Gustafsson2002Mölndals AIK11,53
6Viktoria Tranälv2002Kongahälla AIK11,78

F 10 60 m Försök - Sammanställning
       
1Elina Kasperski2001Brattås CK9,30q
2Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK9,55q
3Felicia Leinonen2001IK Bergaström9,93q
4Tilda Ljungblom2001Sävedalens AIK10,06q
5Ebba Follin2002Mölndals AIK10,11q
6Hilda Gyldén2001IF Kville10,12q
7Sofia Overgaard2001IF Kville10,21q
8Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IK10,26q
9Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK10,33
10Julia Nielsen2001Sävedalens AIK10,43
11Melissa Mansouri2001IFK Göteborg10,43
12Molly Broback2001Sävedalens AIK10,46
13Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK10,48
14Hilda Holmgren2001Sävedalens AIK10,65
15Flora Wingfors2001Majornas IK10,72
16Frida Malmström2002Kongahälla AIK10,83
17Kajsa Fredriksson2001Kongahälla AIK10,85
18Johanna Engsner2001Sävedalens AIK10,86
19Isabella Willén2001Mölndals AIK10,93
20Ella Duell2001Kongahälla AIK11,05
21Emelie Knez2001Kongahälla AIK11,21
22Tess Gustafsson2002Mölndals AIK11,53
23Anna OLsson2001Majornas IK11,59
24Nora Setterstig2001Mölndals AIK11,74
25Irma Holmgren2001IFK Göteborg11,77
26Viktoria Tranälv2002Kongahälla AIK11,78

F 10 60 m Final6/2  12:00
       
1Elina Kasperski2001Brattås CK9,26
2Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK9,61
3Felicia Leinonen2001IK Bergaström9,80
4Hilda Gyldén2001IF Kville9,97
5Sofia Overgaard2001IF Kville10,06
6Tilda Ljungblom2001Sävedalens AIK10,16
7Ebba Follin2002Mölndals AIK10,18
8Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IK10,41

F 10 600 m Final5/2  14:35

Heat 1
       
1Julia Nielsen2001Sävedalens AIK2,00,06
2Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK2,00,52
3Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK2,19,44
4Emma Friberg2001IK Bergaström2,20,66
5Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IK2,20,90
6Hilda Gyldén2001IF Kville2,27,92
7Tess Gustafsson2002Mölndals AIK2,41,58

Heat 2
       
1Tilda Ljungblom2001Sävedalens AIK2,13,62
2Sofia Overgaard2001IF Kville2,14,06
3Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIK2,15,76
4Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK2,19,08
5Ronja Bökmark2000Lerum FI2,21,38
6Ebba Follin2002Mölndals AIK2,27,53
 Anna OLsson2001Majornas IK 

F 10 600 m Final - Sammanställning
       
1Julia Nielsen2001Sävedalens AIK2,00,06
2Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK2,00,52
3Tilda Ljungblom2001Sävedalens AIK2,13,62
4Sofia Overgaard2001IF Kville2,14,06
5Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIK2,15,76
6Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK2,19,08
7Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK2,19,44
8Emma Friberg2001IK Bergaström2,20,66
9Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IK2,20,90
10Ronja Bökmark2000Lerum FI2,21,38
11Ebba Follin2002Mölndals AIK2,27,53
12Hilda Gyldén2001IF Kville2,27,92
13Tess Gustafsson2002Mölndals AIK2,41,58
 Anna OLsson2001Majornas IK 

F 10 Höjd Deltagare6/2  11:50
       
1Elina Kasperski2001Brattås CK120
2Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK112
3Hilda Gyldén2001IF Kville112
4Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIK107
5Tilda Ljungblom2001Sävedalens AIK107
6Sofia Overgaard2001IF Kville107
7Julia Nielsen2001Sävedalens AIK107
8Emma Friberg2001IK Bergaström97
9Ebba Follin2002Mölndals AIK97
10Flora Wingfors2001Majornas IK97
10Melissa Mansouri2001IFK Göteborg97
12Louise Widell2001Sävedalens AIK92
13Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK92
14Kajsa Fredriksson2001Kongahälla AIK92
 Ella Larsen2001IFK GöteborgDNS
 Tilda Erixon2001Mölndals AIKDNS
 Lovisa Fagerlund2001Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 10 Höjd Deltagare  102 107 112 117 120 123 80 86 92 97
Kajsa Fredriksson - - - - - - o o xo xxx
Flora Wingfors xxx - - - - - o o o xxo
Elina Kasperski o o o xo o xxx - - o o
Melissa Mansouri xxx - - - - - o o o xxo
Ebba Follin xxx - - - - - - - xxo xo
Emma Friberg xxx - - - - - o o xo o
Alexandra Gullberg o o xxx - - - o o o o
Wilma Nielsen - - - - - xo o o xxx
Julia Nielsen xo xxo xxx - - o o xo xo
Louise Widell - - - - - - o o o xxx
Sofia Overgaard o xxo xxx - - - o o o
Hilda Gyldén o xxo xxo xxx - - o o o
Filippa Söderström o o o xxx - - - o o o
Tilda Ljungblom xxo xo xxx - - - - o o o

F 10 Längd Deltagare5/2  12:25
       
1Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK3,69
2Sofia Overgaard2001IF Kville3,57
3Tilda Ljungblom2001Sävedalens AIK3,54
4Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIK3,51
5Hilda Gyldén2001IF Kville3,50
6Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IK3,28
7Ronja Bökmark2000Lerum FI3,24
8Melissa Mansouri2001IFK Göteborg3,13
9Felicia Leinonen2001IK Bergaström3,09
10Ebba Follin2002Mölndals AIK3,04
11Fanny Norblad2001IF Kville2,95
12Emma Friberg2001IK Bergaström2,86
13Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK2,84
14Tess Gustafsson2002Mölndals AIK2,82
15Anna OLsson2001Majornas IK2,82
16Isabella Willén2001Mölndals AIK2,81
17Elin Hellqvist2001Sävedalens AIK2,80
18Nora Setterstig2001Mölndals AIK2,48
 Tilda Erixon2001Mölndals AIKDNS
 Emilia Sjökvist-Wiinikka2001Sävedalens AIKDNS
 Lovisa Fagerlund2001Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 10 Kula Deltagare6/2  12:40
       
1Tilda Ljungblom2001Sävedalens AIK613
2Molly Broback2001Sävedalens AIK555
3Hilda Gyldén2001IF Kville540
4Emma Friberg2001IK Bergaström497
5Flora Wingfors2001Majornas IK469
6Louise Widell2001Sävedalens AIK461434
7Hilda Holmgren2001Sävedalens AIK461401
8Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK456
9Sofia Overgaard2001IF Kville448
10Emelie Knez2001Kongahälla AIK438
11Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK416
12Irma Holmgren2001IFK Göteborg396
13Felicia Leinonen2001IK Bergaström390
14Kajsa Fredriksson2001Kongahälla AIK363
15Ella Duell2001Kongahälla AIK293
 Emilia Sjökvist-Wiinikka2001Sävedalens AIKDNS
 Albina Olausson2001IF KvilleDNS
 Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F 10 Kula Deltagare  1 2 3 4 5 6
Hilda Holmgren 384 370 461 401
Louise Widell 425 423 434 461


© Arena 2.0, RunPro Systems